Bydlení Tipy, rady, návody Zajímavé

Chcete přestěhovat firmu snadno, bezpečně a za přijatelnou cenu?

Autor angelo

Spousta úspěšných podnikatelů si v průběhu času uvědomí, že jim jejich současné prostory přestávají stačit. Společně s nárůstem objednávek i zákazníků je zkrátka nutné najít rozlehlejší základnu. Tím se však dostáváme ke stresu v podobě stěhování. Jak na to?

Specifická práce

Pokud vlastníte malý obchůdek, kancelář nebo třeba skromný sklad, není příliš co řešit. V takových situacích vám bohatě postačí větší dodávka, případně malý nákladní vůz. Samozřejmě nesmíte zapomínat ani na několik párů zkušených rukou.

Co si ale počít v případě, kdy vás trápí stěhování těžkých břemen? Nejčastěji se jedná o různé soustruhy, frézky, vrtačky a další výrobní stroje. Ty se musí odborně odpojit, demontovat a převážet s maximální opatrností. Nehledě na záruky v podobě vysokého pojištění.

Odborná péče

Potřebujete-li převézt i těžká výrobní zařízení, je na čase vyhledat opravdu spolehlivé a vybavené profesionály. Dobrým příkladem je třeba známá společnost Stěhování Mamut, jež působí v jedenácti lokalitách napříč Českou republikou. Jak probíhá práce s těžkými břemeny?

Ať už vás zajímá stěhování Praha – Letňany, Ústí nad Labem, nebo se zkrátka chcete přesunout do jiného koutu země, vše začíná návštěvou specializovaného technika. S ním si projdete své současné i budoucí prostory, vyjádříte svá přání a necháte si vypracovat přesný itinerář a způsob práce. Stejně tak vám poví, kolik vlastně budou služby zmíněných odborníků stát.

Následně k vám přijedou stěhováci s jeřábem, nákladním vozem / kamionem a celou řadou speciálních pomůcek. Bezpečně naloží veškeré stroje a převezou je do cílové destinace. Možností je i jejich uložení ve skladu, kdybyste ještě museli řešit nějaké problémy v nové dílně. Na webových stránkách pod odkazem najdete veškeré informace i kontaktní údaje.

O autorovi

angelo