Komerční články Tipy, rady, návody Zajímavé

Dekorace, dárky i zimní povlečení na jednom místě

S nakupováním je to teď problematické. Obchody jsou stále zavřené, a i když se zdá, že koncem listopadu by mohlo být vše jinak, nic není jisté. Nezbývá než nakupovat online. Je to pohodlné, ovšem komplikací je poštovné. Člověk aby si ke každé ceně zboží stovku přičetl…

Právě z důvodu poštovného je nejvýhodnější nenakupovat po jedné věci, ale vybrat si rovnou více produktů z jednoho e-shopu. Přesně tohle zvládnete na e-shopu Mikaton.cz.

Vyzdobte si letos domov a vytvořte vánoční atmosféru

Letošní Vánoce budou zřejmě o dost jiné než ty ostatní. Kdo ví, jestli budeme moct jít na náměstí na koledy, zda bude povolené vidět se s příbuznými žijícími za hranicemi, zdali vůbec dostaneme možnost jít nakoupit dárky do kamenných obchodů. Proto bychom si měli vánoční atmosféru vytvořit aspoň doma, kde budeme o letošních svátcích zavření zřejmě více než jindy. Podívejte se ve zmiňovaném e-shopu do kategorie dekorace a vyberte si podle svých představ.

Nakupte teplejší povlečení, ať nezmrzáte

Letošní zima prý bude tuhá. Zvířata mají dost srsti a cibule hodně vrstev. Nenechávejte nic náhodě a vybavte se teplým oblečením, dekou i povlečením. Takové mikroplyšové povlečení vás zahřeje i v nejchladnějších nocích. To stejné platí o mikroplyšových dekách.

Vyberte dárky pod stromeček pro své děti

Dárky pro dospělé můžete zatím odložit a počkat, jestli se otevřou kamenné obchody. Děti by však Vánoce bez dárků zažít neměly. Hračky jim vyberte raději s předstihem online, ať pod stromečkem mají aspoň něco. Budete-li čekat až do prosince, jestli vláda otevře obchody, nebo ne, možná objednáte moc pozdě a zásilka nestačí dojít do Vánoc. U dětí by to byl opravdu průšvih, měly by zkažené Vánoce a možná i celou ideu o Ježíškovi.

O volných večerech šijte roušky

Co dělat za dlouhých zimních večerů a vlastně i dnů, když se nemůže nikam chodit? Šijte roušky. Vydejte se do online galanterie, vyberte látky, nitě, gumičky a šijte. Roušek se nejspíš ještě nějakou dobu nezbavíme.

O autorovi

angelo