Komerční články Tipy, rady, návody

Dobré kancelářské židle vám pomohou udržet si dobré zaměstnance

Sedavé zaměstnání klade vysoké nároky na výběr pracovního nábytku, především kancelářských židlí. Nevhodný výběr židle vede k bolestem páteře, ale i k dalším problematickým a bolestivým stavům. Z bolesti krční páteře se rozvine snadno migréna, z nevhodné polohy rukou při sedu problémy s karpálními tunely. Ukažte svým zaměstnancům, že si jich vážíte, nejen dobrým platem, ale i perfektní kancelářskou židlí.

Někdy je ve firmách skutečně tristní pohled na kancelářský nábytek. Jako bychom se zastavili v minulém tisíciletí a nehnuli se ani o krůček dále. Starý nábytek neláká vzhledem, dámám trhá punčocháče, pánové balancují na rozvrzaných kancelářských židlích. Ale ani velké firmy, které si na své zařízení potrpí, to, pokud jde o kancelářské židle, nemají většinou dotaženo. Největším problémem je snaha o univerzálnost. Jenomže umíte si představit stejnou kancelářskou židli nebo křeslo pro subtilní, 158 cm vysokou a 48 kg vážící kolegyni, a pro 185 cm měřícího a 120 kg vážícího kolegu? Ať by šlo o jakkoliv nastavitelnou židli, jen stěží vyhoví oběma. A nejhorší na tom všem je to, že nakonec nebude vyhovovat žádné straně.

Na židli záleží, více než si myslíte

Dostat židli znamená dostat práci. Podle toho, jakou židli nám pak zaměstnavatel přidělí, poznáme, jak si váží naší práce. Ano, takto to vidí zaměstnanci. Skutečně chcete šetřit a nechat nekvalitní kancelářské židle, aby rozhodovaly o kvalitách vašich zaměstnanců? Hýčkat si zaměstnance dobrou židlí je přitom ve výsledku oproti jiný benefitům levná záležitost.

Prosím, posaďte se!

I to by mohl být slogan e-shopu Primazidle.cz, který se zaměřuje především na kancelářské židle, ale též konferenční židle, jídelní židle a jídelní stoly a též dětské židle. Přijďte si do e-shopu pro řešení sezení svých zaměstnanců.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář