Komerční články

Firemní úklid s přehledem


Dobám, kdy po chodbách velkých firem tlačila pomalým krokem vozík jediná paní, jejíž zástěra ještě pamatovala socialismus, dávno odzvonilo. Trendem současnosti jsou profesionální úklidové firmy, které zastanou v rekordním čase široké spektrum prací, vše za použití moderní techniky. Proč byste se měli tohoto vzoru držet i vy?

Čistota je známkou profesionality

S tím, že nemáte ve všech prostorách firmy ten nejdražší nábytek, se klienti jistě vyrovnají. Na čistotu však hledí každý, úklid firmy je jednoduše vaší vizitkou. Zajímejte se proto nejen o pečlivost zaměstnanců úklidové firmy, jejíž služby si chcete sjednat, ale také o to, jaké vybavení používají. Například mytí tlakovodními systémy WAP bude mít jistě lepší výsledky než kbelík a mop. Ty nejmodernější a nejúčinnější prostředky je třeba nasadit při čištění koberců.

Vše v jednom

Komplexy mnohých firem vyžadují kromě běžného úklidu kanceláří a chodeb také úklid výrobních hal a provozoven nebo údržbu venkovních prostranství. Hledejte proto takovou úklidovou firmu, která má ve svých řadách odborníky na všechny tyto činnosti. Vyplatí se to mnohem víc, než kdybyste na každou z nich najali zcela jiný tým. U společností působících v oborech jako zdravotnictví či potravinářský průmysl, kde je vyžadována přísná sterilita, je třeba dbát na to, aby s náročnými požadavky zvolená úklidová společnost již měla zkušenost.

Jaké základní úkony musí úklidová firma zastat?

Péče o čistotu v pracovním prostředí se neomezuje jen na vytírání podlahy, ometání prachu a vynášení košů. Najatá pracovní síla se musí postarat o umytí oken i žaluzií, důkladné čistění koberců, ale i třeba zalévání květin a doplňování hygienických potřeb. Je přitom na vás, zda bude tyto úkony provázet pouze nárazově, nebo pravidelně každý den. Potřebujete dát vše do původního stavu po malování? S na slovo vzatými odborníky lze i tohle snadno domluvit.

Horký typ pro Olomoucko

Podnikatelé z Olomouce a okolí mají jasný důvod k radosti, právě zde totiž sídlí vynikající úklidová firma Delta servis. A protože nejlepším dokladem spokojenosti klientů jsou pozitivní reference, vězte, že tuto společnosti si vychvalují i Tesco, České dráhy nebo Nestlé… Můžete ostatně nahlédnout i do fotogalerie na jejích stránkách a podívat se, jak může dokonalý firemní úklid vydělat.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář