Tipy, rady, návody

Hlavolam 21. století? NeoCube!

Autor angelo

Vzpomínáte na doby, kdy jste se snažili dostat ježka z klece, nebo zvítězit nad Rubikovou kostkou? Vzpomenete si ještě na tu radost, která se dostavila po zdolání hlavolamu? Hlavolamy nás všechny dost potrápily. Přesto stále patří mezi nejlepší možnosti, jak rozvíjet naši kreativitu i logické myšlení, proto bychom na ně neměli zapomínat. Čas od času procvičte svou hlavu, když už nic jiného, tak aspoň zabráníte předčasnému stárnutí. Protože dnes už asi nikoho výše zmíněné hlavolamy neohromí, chci vám představit hlavolam, který svou podstatou vystihuje dnešní dobu a svého majitele bude stále motivovat k lepším výkonům. NeoCube patří do třídy sestavovacích hlavolamů, ve své podstatě je to taková stavebnice nekonečných možností.

Magnetické kuličky hýbou světem

NeoCube na první pohled překvapí svým luxusním vzhledem. Připomíná šperk, a ne hlavolam. Když se ale s kostkou seznámíte důvěrněji, ohromí vás magnetická síla jednotlivých 5mm kuliček.Magnetické kuličky dostanou tvar, jaký jim dá vaše fantazie a vaše šikovné ruce. Při hraní si s magnetickým hlavolamem propojujete pravou a levou hemisféru. Cvičíte tak motoriku, představivost, logiku, komplexní i prostorové myšlení zároveň. Z magnetických kuliček vytvoříte 2D a 3D obrazce. Ze začátku se zaměřte na „jednoduché“ geometrické tvary, postupem času si jistě troufnete na postavy, zvířata a složitější objekty.

Hrajte si, vzdělávejte se a uzdravujte se s NeoCube

Z nadpisu už je zřejmé, že NeoCube je skutečně víceúčelová hračka. Tato magnetická stavebnice vám poskytne odreagování a zábavu, stejně tak vás dokáže naučit fyzikálním zákonům. Pro dospělé se kuličky brzy stanou perfektním pomocníkem ve stresových situacích. Hraní s nimi vás uvolní, a navíc vám pomůžou soustředit se na daný okamžik, což prohloubí vaše vnímání. Magnetická stavebnice je dokonce doporučována během poúrazové rekonvalescence rukou. Posiluje cit v prstech, zpevňuje je a celkově má pozitivní vliv na jemnou motoriku pohybu rukou.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář