Komerční články

Hledáte kvalitní sekačku pro údržbu vaší zahrady?

Autor angelo

Letní období není jenom dobou, kdy se oddáváme odpočinku, nebo pobytu u vody. Velmi často v létě trávíme také čas na naší zahradě. A to nejčastěji v souvislosti s nutností její údržby. V takovém případě přijde vhod špičková zahradní technika. A takovou dnes nabídne značka Honda. Pro použití na běžných zahradách je ideální řada IZY, popřípadě lepší řada HRX.  Čím se liší? První je skutečně určena pouze pro nenáročné použití. Přesto se pyšní odolným plechovým tělem. Druhé jmenované zahradní stroje se zase pyšní odolnou ABS slitinou, kterou neohrozí ani vyhozený kámen.

I stroje pro nenáročné mohou být špičkové – zvláště v motorizaci

A i když zůstáváme hlavně u základní řady, můžete si být jisti, že tyto sekačky můžeme zařadit do segmentu skutečně špičkových. Vše začíná už samotnou motorizací. V rámci ní nabídne Honda výhradně čtyřtaktní sekačky. A v čem jsou unikátní? Mají nižší spotřebu, jsou méně hlučné, nabídnou lepší výkon a zároveň jsou šetrné k přírodě, jelikož mají nízké emise. Navíc oceníte i lehké a snadné startování motorů. I po zimě si můžete být jisti, že stačí jedno natažení. A to je natolik lehké, že ho zvládnou i křehké ženy.

Sekání je hračka

Pozitiva řad IZY a HRX ale oceníte i při samotném sekání. A jak? Třeba tím, že mají specielně upravené nože, díky kterým sekáte i sbíráte třeba mokrou trávu. Nechybí ale ani funkce Rotostop, kterou se některé tyto benzinové sekačky pyšní. Jednoduše tak nůž zastavíte, což se hodí třeba při pojezdech na další travnaté místo. Není tak třeba bát se jeho případného poškození. Ocenit je ale třeba i samotné vlastnosti koše, který je z látkového, ale odolného materiálu. A i když jsme pozitivy nešetřili, rozhodně musíme zmínit i několik dalších, které tyto motorové sekačky Honda mají. Jedná se o:

  1. Dlouhou životnost
  2. Důraz na evropskou výrobu
  3. Pětiletá záruka
  4. Skvělý poměr cena / výkon / kvalita

Bližší informace o jednotlivých produktech naleznete na stránce: Hondastroje.cz

O autorovi

angelo

Zanechte komentář