Tipy, rady, návody

Jak opravit záchod?

Záchod

Problémy se záchodem mohou postihnout kohokoliv, klidně i vás. A je dobré si přiznat, že nefunkční záchod není nic příjemného. Pokud vám tedy záchod protéká nebo nesplachuje, měli byste to začít okamžitě řešit.

Ve většině případů si dokážete pomoci sami. Mnohdy bude stačit pouze rozdělání záchodu a pročištění jednotlivých částí systému, jindy si budete muset nějakou část pořídit novou – je to malá investice.

Na vině je mnohdy pouze vodní kámen

Důvodem, proč záchod nefunguje tak, jak by měl, může být kolikrát pouze v uvozovkách maličkost – tedy vodní kámen, který se samozřejmě i v zásobníku záchodu může usazovat, zvláště pak, pokud máte tvrdou vodu.

Ani složitější opravy vás nerozhodí

Je-li problém složitější, bude nutné se pustit do pečlivého prohlédnutí jednotlivých částí systému splachování. Základem je postupovat obezřetně a s rozvahou, připravte si rukavice a jděte do toho!

O autorovi

Radek Blinka

Možná byste se divili, kolik věcí, které vedou ke spokojenosti, dokážete udělat svépomoci. Zvláště, pokud patříte k domácím kutilům, doporučuji, abyste sledovali tento web - Zajímavým tématem přispěji do jeho obsahu občas i já, a jsem za to rád!

2 Komentářů

Zanechte komentář