Tipy, rady, návody

Jak se dá ušetřit místo při přepravě a skladování?

Autor angelo


Firmy, které často řeší problém s přepravou a skladováním drobnějších materiálů, musejí neustále vymýšlet, jak vše vyřešit tak, aby náklady s tím spojené byly co nejnižší a zároveň nedošlo k poškození materiálů. Podobné potíže se týkají nejen velký firem, ale i drobných živnostníků, ba dokonce rovněž domácích kutilů. Dobrý způsob, jak se zbavit problémů, je využití stohovatelných euro přepravek.

Stohovatelné přepravky šetří místo

Hlavní výhodou, jimiž se stohovatelné euro přepravky mohou pochlubit, je jejich skladnost. Dají se totiž v případě potřeby kdykoliv snadno složit na sebe či do sebe, takže následně nezabírají zbytečně moc místa. Takovouto vlastnost lze ocenit zejména ve skladech a výrobních halách, ale i při přepravě v užitkových vozidlech, kde je obecně nedostatek místa.

Ideální jsou plastové euro přepravky. Kromě toho, že je máte možnost libovolně skládat a rozkládat, jsou jen minimální zátěží z hlediska hmotnosti. Ani přeprava většího množství plastových stohovatelných přepravek, případně jejich skladování, tak nemusí být nijak náročnou záležitostí z hlediska logistiky.

Na co si dát pozor při výběru euro přepravek?

Důležité je zvolit opravdu kvalitní produkt. Plastový materiál musí být dostatečně pevný a odolný vůči poškození. Platí to zejména tehdy, počítáte-li s tím, že tyto stohovatelné euro přepravky budou zaplněny těžšími předměty. Při výběru je tak vždy nutné si kromě schopnosti skládání hlídat rovněž i jejich maximální nosnost, kterou by měl výrobce, potažmo prodejce vždy uvádět. Dalším kritériem při výběru jsou pak samotné rozměry. V současné době prodejci nabízejí poměrně bohatou škálu těchto produktů, jež jsou vhodné jak pro domácí využití, tak i pro B2B sektor v průmyslové výrobě a maloobchodě. Díky standardním rozměrům se dají lehce umístit i na palety, aniž by přesahovaly.

Lídrem na trhu v této oblasti je společnost Schoeller Allibert, která nabízí širokou nabídku euro přepravek i dalších přepravních obalů. Navštivte webové stránky www.schoellerallibert.com/cz.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář