Bydlení Komerční články Tipy, rady, návody Zajímavé

Jaké jsou ideální dárky pro muže?

Autor angelo

Pro muže se dárky vždy vybírají hůře než pro ženy. Ženu potěší kytice, šperk, sladkost, kabelka, boty. Co však darovat muži? Peněženku? Pásek? Láhev alkoholu? Mnohem lepším dárkem je investiční zlato.

Investiční zlato patří mezi originální dárky pro muže, jimiž určitě zabodujete více než peněženkou či páskem. A co vlastně investiční zlato je? Máme na mysli zlaté mince a slitky. Tyto dárky jsou sice malé, avšak mají velkou hodnotu.

Dárek hodný jakékoliv příležitosti

Investiční minci nebo slitek můžete darovat na svátek, narozeniny, výročí vašeho vztahu i k nadcházejícím Vánocům. Slitky jsou univerzální čisté, na mincích se nachází různé motivy. Buďte si jistí, že bez problémů najdete motiv pro tu danou situaci. Třeba k narozeninám jsou krásné mince zobrazující znamení zvěrokruhu.

Hodnotu dárku volíte vy

Nejste tak bohatí, abyste mohli darovat zlato? Nejlevnější zlaté mince a slitky se dají pořídit v hodnotě zhruba 1500 Kč, což je podobná částka, jakou byste dali za krásný pugét nebo luxusní láhev. Zatímco květina zvadne a láhev se vypije, investiční mince či slitek zůstává navždy a drží si svoji hodnotu. Navždy může být připomínkou krásně oslaveného výročí svatby, nebo ho obdarovaný může prodat.

Darujte peníze originálním způsobem

Toužíte někomu darovat peníze? Zapomeňte na bankovky v obálce, to je příliš nudné. Místo toho darujte minci, která se stane zároveň vzpomínkou. K promoci lze vybrat třeba minci, na níž je získaný titul. Sehnat se dá téměř všechno.

Na výběr jsou i mince stříbrné, třeba k svátku s vyobrazením jména. Jsou levnější, avšak zlato je obecně lepší pro investice než stříbro. Na rozdíl od stříbra je totiž osvobozeno od DPH. Jeho hodnota stabilně roste, ochraňuje peníze před inflací a vůbec je skvělým způsobem, jak držet peníze. Třeba obdarovaného rovněž inspirujete k investicím do zlata.

O autorovi

angelo