Tipy, rady, návody

Kované ploty a brány na celý život

Autor angelo


Kované ploty jsou elegantní, luxusní a velmi estetické. Oplotí novostavby i starší domy, funkčně je doplní kované brány. Dopřejte svému pozemku kvalitní obehnání a vám plot na celý život! I když je to vyšší investice, vyplatí se. Jiný typ oplocení je třeba pravidelně ošetřovat, obnovovat a opravovat.

Dokonalý vzhled v kombinaci s bezúdržbovostí

Co je na kovaných plotech skvělé, samozřejmě kromě dokonalého vzhledu? Jejich údržba. Téměř žádnou totiž nepotřebují. Jakmile podstoupí správnou povrchovou úpravu, sáhnout na ně nemusíte i desítky let. A to zní velmi lákavě! Základem úspěchu jsou tedy poctivá řemeslná práce a pečlivé ošetření povrchu. Takový plot nestárne a nemá žádné zvláštní požadavky při jeho používání.

Široký sortiment

V rámci kovaného oplocení máme z čeho vybírat. V sortimentu najdeme ploty jednoduchého i zdobeného vzhledu. Co se týká kovaných bran, ty jsou křídlové i posuvné. Otevírat se dají manuálně i dálkově elektronicky.

Univerzální do každé doby

Kované ploty jsou neskutečně univerzální. Sladíte je s prvorepublikovou vilou i moderním rodinným domem. I z poměrně fádní stavby učiní nevšední rezidenci. Není divu, že jsou to ploty atraktivní a vyhledávané i v dnešní době. Přinášejí nadčasovost a svou vznešenost si zachovají v kterékoliv době. Vypadají vzdušně, ale přitom jsou bytelné.

Realizace od přímého výrobce

Když kovanou bránu a plot, tak od přímého výrobce. Budete mít zajištěn vešker komfort při montáži i servisu a odpovědi na vaše otázky. Vodítkem by měla být spokojenost zákazníků, kteří mají s výrobcem své zkušenosti a dlouhodobé reference. Určitě vás potěší dobrá komunikace a ochota. Vždyť chcete plot zcela na míru! A to bez komunikace a přizpůsobení se vašim požadavkům zkrátka nepůjde. Každý dům je originál a tomu by měl odpovídat i plot.

Vše na míru

Ploty a brány spolu se zábradlím na míru vám zařídí společnost Klatan – kovové ploty. A to nejen co se týká dodávky, ale i stavebních prací. A pokud byste rádi viděli již zrealizovanou zakázku na ukázku, můžete si zjistit reference ve vašem okolí a osobně se přijet podívat.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář