Komerční články Tipy, rady, návody

Léto doma na zahradě? Využijte slevové kupóny na bazény a zahradní nábytek

Vypadá to, že letošní léto budeme trávit především v Česku. Mnoho lidí bude zklamaných, ale není důvod smutnit. I dovolená v ČR se dá prožít naplno, vždyť naše republika skrývá spoustu krásných míst. Chvíle pohody si navíc užijete i na vlastní zahradě.

Vezměte letošní léto jako příležitost vytvořit si příjemné místo na zahradě. Nemáte ještě bazén? Vzhůru do toho! Vždycky jste chtěli altánek? Postavte ho! Těšíte se na letní grilování? Pořiďte si nový nábytek!

Bazén začněte plánovat už nyní

Nový nábytek jen vyberete, dovezete z prodejny a rozestavíte. Altánek zvládnou šikovní řemeslníci za pár dnů, ty dřevěné se dají koupit již hotové. Bazén ale tak rychle nevybudujete, pokud si tedy nevyberete nadzemní variantu. Ta je postavená rychle, není finančně ani prostorově náročná – na letošní léto by se vám určitě vyplatila. Kromě toho, když využijete Marimex slevový kód, získáte na nákup nadzemního bazénu slevu. Za ušetřené peníze si pak koupíte třeba nafukovacího pelikána a budete si připadat skoro jako někde v hotelu u moře.

Vypěstujte si vlastní zeleninu

BIO ovoce a zelenina jsou poměrně drahé, co takhle vypěstovat si je na vlastní zahradě? Možností je spousta, můžete zkusit třeba melouny, popínavé jahody nebo kanadské borůvky. Ovocné stromy však trochu víc promyslete, ty většinou nerodí hned první rok, tak abyste pak nebyli zklamaní.

Nachystejte si trávník na cvičení

Jóga, fotbálek, pilates či posilování s vlastní vahou. Na zahradě se toho dá dělat spousta. Stačí si jen vypěstovat kousek zeleného trávníku.

Nechte zahradu rozkvést

Máte rádi kvetoucí zahrady? Směle do toho! Nakupte semínka a sazenice, zasaďte nové keře. Nechte si poradit od profesionálních zahradníků, případně hledejte informace na internetu, ať vám zahrada vzkvétá od jara až do podzimu. Kdy jindy na to budete mít čas než letos?

Kupte nový zahradní nábytek

Na zahradě se dá třeba i snídat či obědvat nebo posedět u dobré knihy. Pořiďte si proto kvalitní zahradní nábytek, zavěste na stromy houpací síť, udělejte si to doma hezké.

Nakupte tohle všechno se slevou

Ano, všechny výše uvedené možnosti vás budou něco stát. Obchodníci ale moc dobře vědí, že letos budeme trávit dovolenou z velké části na vlastní zahradě, a tak nabízí nejrůznější slevy na všechny potřebné věci. Když k tomu navíc využijete slevové kódy, máte vyhráno. Vypátráte je například na webu Slevovykupon.net. Kupón si tam najdete buď podle konkrétního obchodu, nebo dle kategorie. Portál navíc upozorňuje i na aktuální slevy, vzorky zdarma či soutěže.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář