Komerční články

Magnet fishing: Rybaření bez ryb vás bude bavit

Už jste viděli někoho rybařit s tím, že měl speciální udici, ale na skutečné ryby nečekal? Možná si ťukáte prstem na čelo a říkáte si, co je to za nesmysl. Omyl, o žádný fake se nejedná. Skutečně totiž existuje magnet fishing. Jedná se o rybaření, při němž lovíte kov a nikoli tradiční podvodní živočichy. Na jakém principu tento typ zábavy funguje? Právě na to se zaměříme v následujících řádcích. Mimo jiné doporučíme také výrobce vybavení pro tuto kratochvíli.

Co vlastně budete lovit?

Kovy. V podstatě jakékoli. Možná se vám to nezdá, ale okolo nás se nachází spousta různých kovových předmětů, jež mohou být užitečné. Především pod vodní hladinou jich najdeme nesmírně velké množství. Magnet fishing spočívá jen v tom, že si pouze vezmete specifickou udici a můžete začít. Rybníků, řek a jiných vodních ploch je v přírodě spousta. Je jenom na vás, kam se rozhodnete vydat. Magnet fishing je zábavou v exteriéru. Budete na čerstvém vzduchu, projdete se a něco pro sebe uděláte.

Vybavení je jednoduché a cenově dostupné

Máte strach, že byste za udici pro tento druh zábavy utratili obrovské finanční částky? Obavy rychle stranou. Bude vám stačit pouze kus tyče, provázek a speciální magnet s očkem. Ten uchytíte k provázku a vyrazíte do přírody na lov. Neodymový magnet se jednoduše ponoří pod vodu a dokáže k sobě přivábit mince či jakékoli kovové předměty. Jednat se může třeba i o sponky, případně cokoli jiného.

Kde a jaké vybavení shánět?

Provázek, případně dřevěnou tyč seženete kdekoli. Nejdůležitějším komponentem je silný magnet schopný přitáhnout kovy i ve vodě. K dispozici jsou různé druhy, jako třeba varianty M-9 nebo M-10. Ty ovšem dokážou přitahovat jenom z jedné strany. Optimální je proto magnet označený jako F300. Zakoupit si jej můžete pohodlně na unimagnet.cz.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář