Bydlení Komerční články

Multifunkční nářadí DREMEL aneb pomocník pro každou příležitost

Autor angelo

Kam „flexka“ nemůže, tam Dremel 3000 pomůže. A jak brzy zjistíte, tento užitečný nástroj by měl mít v dílně každý kutil. Podá vám pomocnou ruku v řadě prekérních situacích. Zejména tam, kam klasické nástroje nedosáhnou. Čtěte dál a dozvíte se víc.

Určený pro jemné práce

Ne vždy můžete vzít vrtačku a vyhloubit široký otvor. Ani brusku či frézu nebude možné použít za každé situace. A tady přichází na scénu Dremel 3000, nástroj určený pro jemné a přesné práce. Vrtání milimetrových otvorů, broušení jemných křivek a leštění malých ploch. S dodávanou sadou, v níž mimo jiné naleznete vrtáky i brusné kotoučky různých tvarů, to zvládnete poměrně rychle a snadno (v závislosti na vaší manuální zručnosti).

Široká paleta příslušenství

A právě velké množství dodávaného příslušenství je jednou z největších výhod tohoto pracovního přístroje. I když jde zpravidla o drobné předměty, které uchopíte mezi dvěma prsty, jejich montáž není obtížná. Pomáhá s tím zejména „rychlonástavec“, kam stačí kotouček vložit a upevnit. S instalací vrtáků a frézky vám žádný prostředník nepomůže. Musíte je nasadit přímo, nebo s pomocí šroubováku. V balení naleznete i ohebnou hřídel, s jejíž pomocí se vyhnete případným problémům spojeným s větší velikostí přístroje.

Pomocník pro každou příležitost

Koupí Dremel 3000 získáte užitečného pomocníka pro případ, že by byla na danou situaci klasická vrtačka či bruska krátká. Se sadou malých nástavců si poradíte s výrobou a úpravou drobných předmětů. Všichni pak ocení poměrně vysoký výkon a široký rozsah otáček. Dremel 3000 je dodáván v kufru, v němž jej můžete snadno přenášet s veškerým potřebným příslušenstvím.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář