Komerční články

Nábytek z masivu se hodí prakticky do každého interiéru

Autor angelo

Každý, kdo měl kdy co do činění se dřevem jako materiálem, dobře ví, že dřevo je velmi tvárný a díky tomu i snadno zpracovatelný materiál. Proto se z něj v minulosti, na úkor masivu, začaly lisovat různé desky, dýhy a aglomeráty. Dnes je často dřevo nahrazováno úplně, a to syntetickými a jinými materiály, které sice jako dřevo věrně vypadají, ale nemají s ním pranic společného. Na rozdíl od všech těchto náhražek se však opravdové dřevo, tedy nábytek z masivu, hodí prakticky do každého interiéru. Je proto skvělé, že existují firmy, které se zabývají výhradně prodejem a výrobou nábytku z masivu, jakým může být například nábytek do obýváku. Jednou z takových firem je Nábytek Mirek.

Pár korun navíc se vyplatí

Masivní dřevěný nábytek, například jídelní stoly a jídelní židle, se často vyrábí na zakázku. I když je nábytek z masivu o něco dražší než sériově vyráběné kusy z náhražek, příjemný vzhled a skutečná stabilita tohoto přírodního materiálu za pár korun navíc určitě stojí.

Vyměňte vrzající postele za postele z masivu

Ten, kdo se v minulosti nechal zlákat sektorovou postelí v krabicích, která i přes veškeré úsilí montéra skřípe, vrže a hýbe se, nedá na nábytek z masivu, v tomto případě na postele z masivu, dopustit. Pokud snad na vrzajících postelích stále ještě spíte, neváhejte je vyměnit!

Užívejte skvělých vlastností nábytku z masivu

Nejen dřevěné postele, ale veškerý masivní dřevěný nábytek je tím nejtradičnějším, co jsme kdy v dávné minulosti používali. Vzpomeňte třeba na malované dubové skříně a truhlice, které vídáme ve filmech pro pamětníky nebo v muzeích! Nábytek z masivu kdysi dokonce vypovídal o majetnosti svého vlastníka. I vy máte možnost zavítat na nabytekmirek.cz , vybavit svůj interiér nábytkem z masivu a užívat si jeho skvělých vlastností.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář