Bydlení Komerční články Stavba a rekonstrukce Tipy, rady, návody Zajímavé

Omšelá fasáda a chodníčky? Jednoduché řešení existuje.

Autor angelo

Máte po mnoha letech již zašedlou a špinavou fasádu? A co chodníčky, venkovní dlažba či venkovní schodiště? Taky již nejsou, co bývaly? Možná již prorůstají plísněmi a mechem, možná jsou začernalé, i jen omšelé. Nemusíte hned plánovat drahou rekonstrukci a novou fasádu. Nepotřebujete ani novou dlažbu.

i vytrhávat chodníček. Dokonce není ani třeba, abyste strávili spoustu času s motyčkou, kbelíkem a kartáčem. Nejen že by vás bolela záda, ale původní lesk byste chodníčku vrátili jen stěží. Řešení je přitom jednoduché. Profesionální čištění fasád a chodníků.

Dnešní metody čištění totiž umožní nejen vyčištění povrchové špíny, ale pomohou odstranit i plísně, mechy a mezi dlažbou prorůstající rostlinky. Povrchy budou vypadat jako nové, ale hlavně v rámci čištění můžete povrchy ošetřit do budoucna tak, aby nezarůstaly. Stejně tak lze povrchy následně naimpregnovat. Veškerá voda včetně nečistot tak poté z povrchu steče a fasáda i dlažba zůstanou déle čisté. Velmi často se při těchto ošetření využívá i moderních nanotechnologií. Firem poskytujících tyto služby či dodávajících přípravky a techniku pro čištění  je již na trhu velké množství. Stejně tak lze na trhu potřebné vybavení i zapůjčit, pokud se rozhodnete čistit sami.  Pakliže nevíte, jak nejlépe takovou firmu vybrat, zkuste využít systém poptávky. Stačí navštívit webové stránky Poptávej.cz a vyplnit poptávkový formulář, který je velmi intuitivní. Popíšete, co hledáte, vhodné je i doplnění informace o ploše, přesnějším typu povrchu či materiálu, přidat můžete i plánky či ideálně fotografie. Následně vaše poptávka doputuje k mnoha prověřeným firmám nabízejícím poptávané služby a následně tak už můžete v klidu domova jen vybírat, která z nabídek by vám vyhovovala nejlépe. Vaše fasáda i terasa či přístupové chodníky budou po čištění vypadat opět jako nové a navíc vám v takovém stavu i mnohem déle vydrží.

O autorovi

angelo