Tipy, rady, návody

Pořiďte si všechny měřicí přístroje online

Autor angelo

Potřebujete konkrétní měřicí přístroj k vaší podnikatelské činnosti nebo do domácnosti? Nyní si můžete všechny kvalitní měřicí přístroje pořídit přímo z pohodlí vašeho domova, a to v internetovém obchodě Afriso. Společnost Afriso je na trhu již více než 150 let a řadí se mezi zkušené odborníky v oblasti měřící a regulační techniky.

Přístroje pro různé obory

V internetovém obchodě Afriso najdete širokou nabídku měřících přístrojů pro různé obory. Jedná se především o přístroje pro průmyslová odvětví, elektrárny, teplárny, zdravotnictví, ochranu životního prostředí apod. Na svoje si přijdou i živnostníci, jako jsou instalatéři, kominíci a další odborníci. Měřicí přístroje z e-shopu Afriso najdou uplatnění i v domácnostech.

Stacionární i elektronické přístroje

V nabídce najdete běžné stacionární měřicí přístroje pro měření teploty, tlaku a výšky hladiny, které nezklamou žádné uživatele. Od průmyslového teploměru až po mechanický hladinoměr. Nechybí ani sortiment elektronických měřících přístrojů, jako je digitální teploměr, detektor plynů, digitální manometr, analyzátor spalin a mnoho dalšího. U řady elektronických přístrojů lze výsledky měření zobrazit i na mobilním telefonu či tabletu.  Součástí nabídky jsou nejen celé systémy i komponenty a náhradní díly.

Kvalitní přístroje

V nabídce internetového obchodu jsou nabízeny měřicí přístroje od společnosti Afriso i dalších známých společností, mezi které patří například Gasmet, pro jejichž prodej má Afriso výhradní zastoupení, dále Pronova, Winkler, PSG, AGT a další společnosti. Kromě prodeje vám je schopna společnost Afriso zajistit školení, montáž i servis. E-shop Afriso vám poskytne i produkty Smart Home s bezdrátovým protokolem EnOcean, ventily a servopohony a další přístroje.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář