Bydlení Stavba a rekonstrukce Tipy, rady, návody Zajímavé

Potřebujete geometrický plán?

Autor angelo

Chystáte stavbu nebo třeba rekonstrukci staré budovy? Pak nejspíš víte, že se nevyhnete nutnosti nechat si vypracovat takzvaný geometrický plán. Tento plán je geodetickým podkladem, který je nutností v každém větším stavebním projektu. Je jedním z klíčových dokumentů, které se předávají i na úřady, jako třeba katastr nemovitostí.

Geometrické plány mohou zaznamenávat různé věci. Může se jednat o rozdělení pozemku, vyznačení věcného břemene nebo třeba evidenci pro zápis do právě zmíněného katastru nemovitostí. Nicméně kde takový plán vzít? To už se musíte obrátit na profesionálního geodeta nebo geodetickou kancelář.

kancelář Visionplan nabízí geometrické plány pro zápis stavby do katastru, rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene od 5-6 tisíc Kč a to v nesrovnatelně rychlém tempu. Nechte si zařídit svůj geodetický plán v rámci dnů namísto týdnů a měsíců.

Visionplan je geodetická kancelář se sídlem v Plzni, která na trhu geodézie působí už osmým rokem a má za sebou více než tisíc realizovaných projektů pro řadu různých zákazníků, ať už jednotlivců, rodin nebo celých firem. Maximální spolehlivost a nejmodernější technologie je samozřejmostí.

O autorovi

angelo