Stavba a rekonstrukce Tipy, rady, návody

Pracovní oděvy pro radost

Nelze pochybovat o tom, že je pracovní oblečení nepostradatelné nejen v dílnách, provozech, ale také při práci na poli a zahradě. Tento typ oděvu se používá v nejrůznějších druzích lidské činnosti. Mohou ho nosit muži, ženy, a dokonce i děti. Učitelé, úředníci či spisovatelé pracovní kalhoty, blůzy, 3 v 1 funkční bundy, mikiny ani obuv nepotřebují, zato dělníci a řemeslníci bez nich nedají ani ránu.

Ideální do práce i na zahradu

Víte, proč se pracovní kalhoty a blůzy používají? Rozhodně hned z několika důvodů. Jako první lze zmínit hygienickou a zdravotní podmínku, jen tak ochráníte při jakékoliv činnosti své tělo. Druhý důvod je jasný. Prostě si neponičíte svoje oděvy a obuv. Jen těžko si představit práci na poli v teniskách a šatech. Třetí příčina je jednoznačná. Jakmile uvidíte člověka oblečeného v montérkách a plášti, víte, že je zaměstnanec firmy, do které jste přijeli.

Odolná a komfortní obuv hraje prim

Faktem je, že pracovní obuv je vyhledávaná díky své kvalitě. Není divu, vždyť vydrží mnohem více než jiné značkové boty. Ne všechny jsou příliš masivní a nehezké, vlastně vypadají jako normální modely. Například produkty Engelbert Strauss potěší voděodolností, větruodolností, prodyšností, pevností, ochranou prstů, stabilitou, flexibilitou i odtlumením. Okouzlující barvy a jejich variace padnou do oka oběma pohlavím.

Pohodlí především

Zapomeňte na obyčejné pracovní oděvy a dejte přednost kvalitním modelům. Pro chladné podzimní a zimní dny se hodí zateplené kalhoty a vesty v pěkných barvách, jako jsou šedá, antracitová, hnědá. I na poli se můžete obléci do trendy montérek, triček, vest a mikin. Za zmínku stojí značka Engelbert Strauss, která nabízí dechberoucí barevné variace pracovního oblečení. Nechybí šedá/antracitová, modrá/červená, šedá/modrá, hnědá/zelená a další moderní možnosti. To vše v pánském, dámském i dětském provedení.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář