Finance Komerční články

Pyrolýza: řešení problematiky vyplývající z nadměrné mobility a ochrana životního prostředí

Ať už bydlíte ve městě, nebo na vesnici, je nezpochybnitelným faktem, že provoz je všude výrazně silnější. Ještě před pár desítkami let by málokoho napadlo, že každá domácnost bude vlastnit auto. A to, že jich bude v jedné rodině několik, nenapadlo snad nikoho. Narůstající mobilita má určitě spoustu výhod, ale i řadu úskalí. Jedním z nich, opomeneme-li emise a znečišťování životního prostředí, jsou neustále se kupící hromady starých ojetých pneumatik, které mnohdy hyzdí nejen skládky samotné, ale i přírodu a prostředí kolem nás. Jejich likvidace je náročná a není moc způsobů, jak na ni. Přesto se však najdou společnosti, které si vezmou náročné výzvy za své a pustí se do hledání řešení, jak ojeté pneumatiky ekologicky zlikvidovat a ještě navíc zužitkovat. Jednou z nich je společnost Uniprospe.eu.

Pneumatiky jako zdroj druhotných surovin

Společnost Uniprospe.eu objevila unikátní způsob zpracování starých pneumatik, který je označován jako pyrolýza. Při vysokých teplotách a bez přístupu kyslíku se během tohoto procesu likvidace nepotřebných pneumatik štěpí vazby v organických molekulách a vzniká plyn, uhlík a olej – tedy celosvětově velmi žádané druhotné suroviny. Cílem společnosti Uniprospe.eu však není jen samotná likvidace ojetých pneumatik, ale také využití získaných surovin – ty jsou určeny pro zpracování v cementárnách v České a Slovenské republice, případně je možné je i dále prodávat, protože je o ně celosvětově opravdu velký zájem.

Možnost zisku i pro vás aneb Investice s Uniprospe.eu

Každému, kdo je alespoň trochu technicky zdatný nebo má přehled v oblasti inovací, je jasné, že technologie, které jsou třeba pro proces pyrolýzy, jsou finančně náročné. A právě jejich financování řeší Uniprospe prostřednictvím korporátních dluhopisů, jejichž prodejem získává finanční prostředky nikoliv od bank, ale od soukromých osob – za což jim nabízí velmi dobré zúročení. Investice s Uniprospe.eu je opravdu velmi výhodná, jelikož dluhopisy váží investované peníze pouze po krátkou dobu a zároveň garantují pevnou úrokovou sazbou 9,5 % p.a. Nominální hodnota jednoho dluhopisu je 30 000 Kč, takže i menší investoři mohou úspěšně zhodnocovat své úspory.

Pokud tedy také patříte k těm, kteří by rádi podpořili inovativní projekty, ochránili životní prostředí a ještě zhodnotili své úspory v této náročné době, pak je pro vás likvidace pneumatik pomocí pyrolýzy ideálním řešením. Nakupte si dluhopisy u Uniprospe.eu a za rok se radujte z téměř 10% zhodnocení.

O autorovi

angelo