Nezařazené

Rekonstrukce bytového jádra

Jestliže si budujete vlastní rodinné hnízdo a máte k dispozici starší byt, jistě zvažujete rekonstrukci bytového jádra. Touto úpravou získáte zcela nový byt, jenž Vám bude nadále dlouhá léta sloužit k Vaší spokojenosti. Vždy se vyplatí na rekonstrukci pozvat specialisty, kteří Vám nabídnou různé varianty přestavby, od koupelny, kuchyně, přes WC a předsíň s šatnou. Díky úpravám pomocí sádrokartonových příček máte možnost zcela změnit styl těchto místností, jejich funkčnost a využití.

Na začátku plánování se s Vámi zástupci stavební firmy sejdou přímo na místě úprav, zhodnotí možnosti stavby, vyslechnou Vaše představy a navrhnou Vám cenový i časový plán prací. Proberou s Vámi konečné změny místností, tedy všechny změny od podlahy až po strop. V rámci rekonstrukcí se opraví elektrické sítě, přípojky vody i plynu, vymaluje se, položí nové podlahy a zapojí elektrické zařízení. Pro finální úpravy se poté rozhodnete, v jaké barevné tónině jednotlivé místnosti zařídit, což bude mít vliv na výběr dlažby, kachliček, barev na zdi, či tapet. Trendem koupelen je typicky modrý odstín, kdy vše ladí v mořských tónech, kuchyně se inspirují různými styly, například venkovským provensálským stylem. Vymění se také dveře a okna v místnostech a můžou se nainstalovat bezpečnostní vchodové dveře.

Ke službám stavební firmy patří běžně také odvoz sutin a odpadu ze stavby, i jeho následné ekologické uložení. Pro odborné práce Vám firma poskytne kvalifikované odborníky, zedníky, malíře, tesaře a další specialisty. Můžete si tak být jistí, že úpravy bytu budou zdařilým a dlouholetým vkladem pro Vaši domácnost.

Pokud hledáte odborníky na rekonstrukce bytů v Brněoslovte s důvěrou naši firmu. Jsme schopni v krátké době pro Vás i Vaše blízké vybudovat útulné a moderní bydlení, dle současných trendů. A Vy už se jen můžete těšit každý den po práci do svého originálního domova, ve kterém získáte místo pro relaxaci i odpočinek.

O autorovi

angelo