Bydlení Tipy, rady, návody

Sítě do oken – jak se zbavit hmyzu snadno a rychle? 1

Těšíte se na léto? Až bude venku konečně trochu teplo a vy si budete moc bez obav na celé hodiny otevřít okno a užít si ten báječný, létem vonící vzduch? Jediným a často dosti velkým problémem je všudypřítomný hmyz. Jakoby čekal, až otevřete okna a dveře a bral to jako pozvánku do vašeho domova. Nemáte chuť neustále běhat po bytě s plácačkou proti hmyzu nebo mucholapkou? Chcete pravidelně větrat nebo neustále nemyslet na to, že musíte zavřít dveře. Řešením jsou síta do oken či dveří. A tento problém už nebudete muset řešit.

Co vlastně dělat?

Nemáte zrovna po ruce síta nebo nechcete aktuálně investovat takovou částku? Pak můžete vyzkoušet jednodušší a levnější metody, které vy vám pomohly. Do oken můžete natáhnout například starší záclonu, která má jemné vzory. Tu jednoduše připevníte oboustrannou lepicí páskou a máte hotovo. Je to řešení možná dočasné, provizorní, ale praktické. Bude se vám hodit například na chatách či chalupách, kde nechcete investovat velké finanční částky, ale zároveň potřebujete minimalizovat výskyt hmyzu ve své domácnosti. Chcete-li si pořídit trvalejší a kvalitnější, pak volte speciální síta do oken nebo dveří.

Již připevněné sítě budou sedět jednoduše do všech oken – plastových, dřevěných nebo také hliníkových. Díky tomu je snadná montáž i případná demontáž. Jednoduše, bez nutnosti nechávat síta v oknech, ušetříte práci, čas a možná i finance, když sítě znovu umístit do nových a jiných oken, které budou mít stejný rozměr. Právě tyto síta do oken můžete využívat všude – chaty, chalupy, domy, byty, kanceláře, nemovitosti a další a další místnosti. Díky tomu se stanou multifunkčními pomocníky, bez kterých si dnes už neumíte představit svůj život.

O autorovi

Zuzana Žáková

Zanechte komentář