Komerční články

Stavíte či rekonstruujete? Nechte se inspirovat

Autor angelo

Stavba vlastního domu, nebo rekonstrukce bytu jsou poměrně závažná rozhodnutí, jelikož vaše volba vás bude doprovázet i desítky let. Primárně samozřejmě mluvíme o tom, jak si vše zařídíte po stránce designové. A protože vylepšení bydlení hledá pravidelně velké množství lidí, vznikla služba, která je v tomto směru poměrně inovativní. Na koho je zaměřena primárně? Na ty, pro které je důležitá inspirace bydlení. Tedy na ty, kteří si chtějí prohlédnout zajímavé realizace, od více než 600 designérů, díky kterým je možné prohlédnout si inspirace, kterých je více než 50 000. A kde všechno najít? Na webu Biano.cz

shutterstock_185270735

Zaujalo vás určité řešení? Kupte konkrétní produkty

Není to však jenom možnost inspirovat se. Daná služba je unikátní také v tom, že si můžete jednoduše prokliknout na konkrétní produkty. A to ať vás čeká goodgame empire, nebo samotná stavba. Aktuálně zde nabízí své zajímavé zboží více než 125 internetových obchodů, což samozřejmě znamená, že jednotlivých kusů je více než 400 000. Je tedy jasné, že máte z čeho vybírat. A to ať už chcete jenom menší úpravu, nebo plánujete zcela unikátní přeměnu.

Inspirujte se návrhem každé místnosti v bytě

Konkrétní fakta o službě Biano.cz jsme si již shrnuli. Podívejme se proto na hlavní důvody toho, proč ji využít. Je jedno, zda je vaším cílem nová kuchyně, která bude designová a zároveň praktická. Stejně tak se můžete rozhodnout pro rekonstrukci centrálního místa interiérů, což je obývací pokoj. Nechybí ale ani možnost inspirovat se hotovými koupelnami, stejně jako třeba i návrhy exteriérů – v podobě vaší zahrady či bazénu.

Vybírat můžete jak kompletní nábytkové sestavy, tak i jednotlivé části, jako jsou třeba pohovky do zmíněného obývacího pokoje. Myšleno je však i na důležité doplňky, jako je osvětlení i designové dekorace. I ty jsou totiž něčím, co celkovou atmosféru spojenou s vaším bydlením dotvoří.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář