Komerční články

Střecha představuje nejdůležitější část budovy


Střecha hraje u každé nemovitosti velice významnou roli, protože ochraňuje obyvatele budovy před nepřízní počasí. Pokud se rozhodnete pro renovaci střechy, postaví se před vás jedna velice důležitá otázka. Jakou krytinu zvolit? Současný trh je totiž rozmanitý a nabízí nepřeberné množství materiálů, které se liší vzhledem, cenou a vlastnostmi.

Střecha představuje nenahraditelnou součást rodinného domu, a proto byste měli realizaci svěřit do rukou profesionální firmy, která má dlouholeté zkušenosti. Zastřešení domů má pod palcem společnost Střechy Novák. Přestože sídlí v Kolíně, nebojí se práce ani v ostatních částech republiky. Dokonce nezáleží na tom, o jaké střechy se jedná, zda pro činžáky, rodinné domy či komerční budovy.

Položí 300 střech každý rok

Jakmile zadáte do vyhledávače „střechy Praha“, jedním ze specialistů se vám objeví právě společnost Střechy Novák. Každoročně zrealizuje okolo 300 projektů, přičemž se snaží pokaždé maximálně vyhovět požadavkům a potřebám zákazníků. Provádí práci takzvaně na klíč, což znamená, že přijdete k hotovému. Jelikož jsou realizace a oprava střechy stěžejními službami společnosti, nechává si záležet jak na kvalitě odvedené práce, tak i na samotných materiálech. Čím lepší je materiál, tím delší je životnost střechy, a tím spokojenější jsou zákazníci.

Jak realizace a oprava střechy probíhá?

Jakmile se firma pustí do rekonstrukce střechy, v první řadě provede veškeré stavební práce, tedy například vyzdí komín a vytvoří krov. Poté se položí střešní krytina. Závěrem jsou zajištěny klempířské úpravy. V některých případech je nezbytné vyrobit klempířské prvky na míru, čehož se společnost Střechy Novák také neštítí.

Ať už potřebujete střechu pro novostavbu, nebo renovaci střechy na stávajícím rodinném domě, doporučujeme svěřit práci do rukou odborníků s letitou praxí.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář