Komerční články

Stylová podlaha pro váš obývák

Bydlet stylově je snem každého z nás. Jak ale vytvořit originální bydlení bez zásahu bytového designéra? Opravdu to jde. Stačí dodržovat několik základních tipů. Tím prvním je, že se rozhodně vyplatí investovat do věcí, které mají mít dlouhou životnost – na mysli tím máme například výmalbu či obložení stěn, dveře, podlahy, sanitu, atp. Alfou a omegou stylového bydlení jsou již zmíněné podlahy. Podlaha by měla být kvalitní, což by mělo být poznat na první pohled. Takové jsou například rooms podlahy, které patří k nejlepší laminátovým podlahám na českém trhu. Navíc si můžete vybrat z více než třiceti dekorů, které se hodí do každé místnosti ve vašem bytě či domě.Jestliže hledáte kvalitní podlahy vyrobené z přírodních (tedy obnovitelných) zdrojů se zajímavými dekory, rozhodně se informujte na značku Kronotex.

O podlahách Kronotex toho bylo napsáno již spousta, pojďme si však připomenout jejich hlavní výhody. Jedná se o ekologické podlahy, které jsou navíc vysoce odolné proti poškození, oděru nebo skvrnám. Jejich údržba je velice snadná. Položit je můžete také na teplovodní podlahové topení a užít si tak doma pohodlí vytápěné podlahy. Podlahy Kronotex jsou samozřejmě také antistatické. Už jste se rozhodli, jakou podlahu si pořídíte do svého obývacího pokoje?

Ať už vás zaujaly podlahy Kronotex nebo Rooms, můžete se na ně informovat u společnosti Keramika Soukup. Tato společnost přináší českým zákazníkům to nejlepší pro jejich bydlení. V nabídce najdete nejen podlahy, ale také dveře, sanitu, obklady a dlažby, mozaiky, vše potřebné pro kuchyně i koupelny atd. Chcete se podívat na vzorník podlahových krytin osobně? Navštivte jednu ze vzorkových prodejen Keramiky Soukup. Jednu můžete najít například v Plzni. Kontakt na tuto prodejnu naleznete na internetové adrese www.keramikasoukup.cz/kontakt/plzen.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář