Komerční články

Zařiďte si pohodlné posezení i příjemnou zábavu s rodinou a přáteli

Autor angelo

Když přijdete domů unaveni z práce, určitě netoužíte po ničem jiném, než si na chvíli odpočinout. Srdce vašeho bytu a konkrétně obývacího pokoje by proto měl tvořit kousek nábytku, který vám umožní příjemnou relaxaci. Výborně se k tomu hodí pohovky s pohodlnou opěrkou. Zaručí vám kvalitní odpočinek.

shutterstock_243272509

Svůj styl si najde každý

Pohovka se stává místem pro čtení knih, povídání si s přáteli, popíjením kávičky nebo čaje, ale samozřejmě i sledování televize. Jaké může mít pohovka podoby?

  • Klasické malé modely, které jsou trochu retro a evokují minulost, kdy byly pohovky součástí kuchyně a po obědě na nich lehával pán domu.
  • Moderní skandinávský styl vyznačující se minimalistickými tvary.
  • Štíhlejší typy pohovek s lavicí, opěradlem a opěrkami, obvykle je zde i lůžko.

V případě, že potřebujete najednou usadit větší počet lidí, musíte se ale porozhlédnout ještě po trochu jiné sedačce.

Dominanta pokoje

Máte-li velkou rodinu, nebo se u vás třeba schází parta přátel, potom se tím pravým pro vás stanou

nejprodávanější sedačky ve tvaru U na našem trhu. Počítejte ale s tím, že taková sedačka zabere velkou část obývacího pokoje. Většinou nezbude místo na nic jiného než sedačku a nábytkovou stěnu. Pokud mají sedačky tvořit dominantu pokoje, který není určen k ničemu jinému, než k přátelskému setkávání, odpočinku a sledování televize, je vše v pořádku.

Skládanka potěší všechny blízké

Když už se s blízkými nebo kamarády na sedačce sejdete, pořiďte si k ní i konferenční stolek. Na něm se může objevit například 3D puzzle zábava pro celou rodinu při které si užijete pořádnou legraci. Výběr skládanek puzzle nabízí širokou paletu motivů. Nabídka obsahuje i složité obrázky skládající se z pěti tisíc a více dílků. Složit je, to už vyžaduje skutečné umění.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář