Tipy, rady, návody

Detektory kovu prodej

Autor angelo


Nákup nejlepšího detektoru kovů je velkým rozhodnutím. Většina detektorů kovů není levná a je dobré se ujistit, že si vyberete ten správný detektor kovu. Prodej těchto kousků najdete na internetových stránkách. Při rozhodování, jaký druh detektoru kovů koupit dbejte na následující faktory.

Určete si cenu

Ne všechny detektory kovů jsou drahé, základním krokem ke koupi je nastavení si rozpočtu. Ty nejlevnější seženete již od 1000 Kč, cenová relace závisí na daných funkcích.

Kdo bude detektor používat?

Pokud nakupujete pouze pro sebe, rozhodněte se, jaké funkce by váš detektor kovu měl obsahovat. Pokud máte například dítě, které bude používat detektor kovů, extrémně dlouhá hřídel nebo těžká vyhledávací hlava bude pro dítě těžká.

Specifikace hledání

Pokud hledáte především jeden druh kovu, nezapomeňte si zakoupit detektor kovů, který lze nastavit na tuto specifikaci. Některé modely mají různá nastavení a lze je umístit do různých režimů. Například, pokud plánujete hledat zlato, nezapomeňte si koupit detektor kovů, který je určen pro hledání zlata – díky tomu budete mít dobré výsledky.

Jak často budete detektor používat?

Protože nákup detektoru kovů může být investicí, ujistěte se, že penězi neplýtváte. Dát velkou sumu za nástroj, který použijete dvakrát za rok je velká hloupost. Jestliže jste začátečník, začněte s detektorem, který se pohybuje v nižší cenové hranici – při zjištění, že vás tento koníček nebaví vám tak nebude líto utracených peněz za detektor kovu. Prodej si předem dobře prověřte, abyste se svým novým kamarádem byli spokojeni. A naopak – pokud zjistíte, že se vám hledání kovů líbí, můžete si dovolit i dražší detektor.

Každý kov je jiný

Mnoho lidí předpokládá, že detektor kovů najde jakýkoliv druh kovu bez ohledu na jeho složení. Ne všechny kovy jsou magnetické a tato vlastnost značně ovlivňuje, zda ji budete schopni najít. Některé položky jsou nalezeny snadněji než jiné – zejména plechovky, sponky na papír, šrouby a hřebíky. Ale nezoufejte, když se vám podaří najít tyto bezcenné předměty – díky tomu zjistíte, že detektor funguje tak, jak má.

 

O autorovi

angelo

Zanechte komentář