Tipy, rady, návody

Pořízením sendvičové matrace 140×200 cm zajistíte dětem zdravý růst a klidný spánek

Autor angelo


Odrostly vaše ratolesti dětským postýlkám a vy jim zařizujete studentský pokoj se vším všudy? Určitě přemýšlíte nad ergonomickým nábytkem, kdy lze třeba nastavit výška židle, sedátka i sklon opěrek podle jejich výšky a váhy. Dalším důležitým kusem nábytku je postel s vhodnými lamelami a ideálně tvrdou podložkou. Oblíbené jsou především sendvičové matrace 140×200 cm, jež by měly dětem a mládeži vydržet až do dospělosti. Vyrábějí se v nejvyšší kvalitě, jsou certifikovány dle zdravotnických norem, a navíc jsou velmi levné. Investujte do zdraví a klidného spánku svých dětí, uvidíte, že se vám odvděčí pohodovým chováním a možná i dobrým prospěchem.

Zdravotní matrace 160×200 cm spolehlivě poslouží seniorům nebo osobám s tělesným omezením

Musejí vaši blízcí vinou vysokého věku, chronického onemocnění nebo následkem úrazu trávit více času na lůžku, než je obvyklé? Pak jim jejich pohodu podpoříte pořízením vysoce jakostní, zdravotní matrace 180×200 cm, které se díky svým rozměrům pohodlně vejde na dvojlůžko nebo do manželské postele. Blízké osoby, partneři nebo manželé nemusejí být ani v době jistých indispozic odloučení a spát každý na jednom lůžku zvlášť. Ložnou plochu zdravotních matrací tvoří paměťová pěna, jež zajišťuje odpočívajícím osobám patřičný komfort, jakož i optimální rozložení váhy.

I velké matrace komfortní 180×200 cm se vyrábějí s latexovou úpravou

Potřebujete matrace 180×200 centimetrů, které snesou i náročné používání a vyšší hygienickou náročnost? Pak si můžete vybrat matrace s latexovou úpravou. Oboustranné matrace mají jádro z tepelně modifikované pěny a ložní stěny tvoří speciálně perforované latexové desky o tloušťce čtyři centimetry, jež zajišťují ideální cirkulaci vzduchu a patřičný komfort.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář