Tipy, rady, návody Zajímavé

Jak poznáte luxusní bytový textil?

Povlečení, dekorační látky, záclony nebo ubrusy najdete i v řetězcích s potravinami. Ovšem nečekejte, že si v nich budete hovět jako v luxusním hotelu. Za takovými kousky musíte někam jinam. A my víme, kam.

Bytový textil – záclony a povlečení

Povlečení se podílí na našem pohodlí. Musíme se v něm cítit příjemně ve všech ohledech. To znamená, že se nám musí líbit designově, mělo by ladit do ložnice, jinak to na nás bude působit špatně. Takže samozřejmě při výběru dejte i na vzhled povlečení. Dnes máte spoustu možností, proto máte i ten komfort, že si můžete volit i mezi materiály. Jaké jsou nejlepší? To musíte vědět vy. Nikdo nedá dopustit na klasickou bavlnu. Jiný miluje krep, protože nemusí žehlit. Další volí satén, protože působí luxusně. Alergici uvítají přírodní materiály, které nedráždí. A to platí i pro záclony. Vezměte v potaz, že v jejich vláknech se drží prach. Paprsky slunce „vypálí“ tyto nepříjemné částečky do éteru a mohou vyvolat alergickou reakci. Záclona, stejně jako povlečení, může být krásná, vzdušná a nijak zdraví dráždivá.

Nakupujeme bytový textil

Dnešní bytový textil nabízí nepřeberné množství výrobků, a to jak hotových, tak i například metráže, kdy si vaše zázemí dodekorujete dle svého. Mrkněte se například na stránky Dante.cz, kde mají produkty pro vaši útulnou domácnost. Nabízí se metráž pro kreativní švadlenky. Kdo chce, koupí zde již krásné hotové záclony. K nim pak přidáte závěsy, ladit k nim budou ubrusy. Nezapomeňte ani na zařízení do koupelny, pro děti, na postele, na své si přijdou i hoteliéři. I oni zde nakupují výrobky, což je takové vodítko pro vás. Lidé milují hotelové věci a tady je mají opravdu ve velké nabídce. Nadšení budou zkrátka všichni, kteří hledají kvalitní bytový textil, velký výběr a rozumné ceny.

O autorovi

angelo