Komerční články Tipy, rady, návody

Pořízení venkovní vířivky nemusí být složité. Jděte na to chytře s IQue

Plánujete, že si koupíte venkovní vířivku, abyste si mohli dopřávat své soukromé wellness, kdykoliv se vám zamane? Pak jste asi zjistili, že výběr modelů je tak rozmanitý, že zorientovat se v něm je možná až nadlidské úsilí. Pokud toužíte po opravdové kvalitě, která vám vydrží klidně i dvě desetiletí a dopřeje vám tu nejefektivnější péči, pak pro vás máme skvělý tip – vsaďte na IQue Sweden.

IQue Sweden – venkovní vířivky od Spahouse.cz

Pokud jste o IQue Sweden ještě neslyšeli, pak vězte, že se jedná o renomovanou švédskou značku s dlouholetou tradicí, která vyrábí venkovní vířivky tak, aby splňovaly potřeby uživatelů jak z technologického hlediska, tak jim poskytovaly maximální požitek. Pořídit je můžete u Spahouse.cz, společnosti, která zastupuje tuto elitní značku na českém, slovenském a rakouském trhu a u nás má tři pobočky, a to v Praze, Slavkově u Brna a Hradci Králové. Zde si můžete vybrat od ekonomických provedení venkovních vířivek až po ty nejluxusnější, přičemž se vám dostane odborného poradenství i záručního a pozáručního servisu a nadstandardní prodloužené záruky.

A v čem jsou venkovní vířivky IQue Sweden tak jedinečné? V prvé řadě jsou dimenzovány pro evropský trh, a tomu je přizpůsobena i ergonomie masážních míst, a jsou schopny fungovat celoročně ve venkovním prostředí, protože jsou přizpůsobeny i těm nejnáročnějším severským podmínkám. Vynikají vysokou kvalitou dílenského zpracování, unikátními masážními, filtračními i izolačními technologiemi, mezi které patří například trojitá termální izolace, která má oproti klasické pěnové mnohem větší účinnost, a snižuje tak náklady na provoz. Při používání 2–3× týdně vás tak provoz venkovní vířivky vyjde přibližně na 1 500 Kč měsíčně. Díky patentovaným technologiím a vysoké spolehlivosti se mohou tyto vířivky pochlubit až 20letou životností.

Spahouse.cz vám umožní vyzkoušení vířivky

Jestliže vás venkovní vířivky značky IQue Sweden zaujaly, vydejte se vyzkoušet si je na vlastní kůži v některém ze showroomů Spahouse.cz. Bezpochyby zjistíte, že se jedná o model, který vám bude vyhovovat po všech stránkách. A vy si tak po jeho instalaci na zahradě či terase budete moci užívat zdravotních přínosů vířivky na tělo i mysl po celý rok.

O autorovi

angelo