Bydlení

Výběr ručníků do umývárny: Jsou vhodné papírové nebo látkové ručníky?

Vybíráte ručníky do své nově zrekonstruované umývárny? Pak jistě zvažujete možnost papírových nebo látkových. Které jsou ekonomičtější?

Správný výběr ručníků nepodceňujte

Jako majitel svého podniku jistě chcete, aby i vaše toalety a umývárny působily na vaše zákazníky luxusním dojmem. Stejně, jako celá vaše firma. Proto je pravidelná rekonstrukce, vysoká úroveň hygieny a výběr vhodných hygienických pomůcek velmi důležitá.

Nyní se patrně rozhodujete nad tím, čím si budou návštěvníci vašich toalet sušit ruce. Protože jsou elektrické vysoušeče neekologické a nehygienické, zbývají varianty mezi ručníky. A zde se jsou na výběr jednorázové papírové ručníky nebo látkové ručníky.

Ušetřete si starosti i finanční výdaje výběrem vhodných ručníků

Určitě si chcete ušetřit nejen starosti, ale také finanční výdaje. Proto jsou papírové ručníky ideální volbou. Výrobky Papernet jsou k dispozici v různých velikostech, proto koupíte takové množství ručníků, které aktuálně potřebujete. A nemusíte řešit převoz, praní ani sušení látkových ručníků, které jsou oproti papírovým ručníkům nákladnější na pořízení.

Jaké výhody mají papírové ručníky

Papírové ručníky jsou vyrobené z vysoce pevné a savé celulózy DissolveTech. Na dotek jsou měkké, pevné a vysoce savé. Pokud by se papírový ručník dostal do toalety, při styku s odpadní vodou se rychle rozloží, čímž je zamezeno ucpání odpadního potrubí.

Zařiďte toalety v moderním stylu

Při rekonstrukci kladete důraz na moderní zařízení umýváren i toalet, protože jedině čisté a moderně zařízené toalety zanechají ve vašich návštěvnících příjemný pocit. Je logické, že i doplňky vyžadujete v moderním stylu.

Vyzkoušejte držák na toaletní papír a zásobníky na papírové utěrkyvyrobené z antibakteriálního plastu, který redukuje bakterie na povrchu zásobníku. Pro luxusní vzhled vaší umývárny pak doporučujeme zakoupit vybavení z broušené nerezi, která povznese úroveň vašich toalet na vysokou úroveň.

O autorovi

angelo