Tipy, rady, návody Zajímavé

Ochutnejte rozdíl: jak ovlivňuje chuť kávy pravidelně servisovaný kávovar?

Rádi si během dne připravíte svou oblíbenou kávu v teple domova? Věnujte svému kávovaru pozornost. Jedině dobře servisovaný kávovar připraví kvalitní kávu.

Proč káva chutná postupem času jinak?

Protože patříte mezi opravdové milovníky kávy, investovali jste do kvalitního kávovaru, abyste si svou kávovou specialitu mohli dopřávat v teple domova během celého dne. Všimli jste si, že postupem času vaše připravená káva nechutná a nevoní tak, jako když byl kávovar nový? Mohou za to usazené nečistoty a kávové oleje v tryskách kávovaru.

I když pravidelně provádíte čištění kávovaru pomocí speciálních čističů doporučovaných výrobcem a při signalizaci diody provádíte odvápnění přímo určenými odvápňovacími tabletami, v těle kávovaru vždy zůstanou nečistoty. Ty je potřeba vyčistit ve specializovaném servisu.

Kde si nechat vyčistit kávovar?

Dezinfekci a čištění kávovaru doporučujeme provádět u pozáručních modelů každé 1 – 2 roky ve specializovaném servisu. Zavolejte k nám na pobočku do Zbůchu u Plzně a domluvte si s naším technikem vyzvednutí vašeho kávovaru v Plzni a okolí zdarma, nebo nám jej pošlete kurýrem. My kávovar zdarma napojíme na diagnostiku a pokud bychom zjistili nějaké závady, budeme vás obratem i s cenovou nabídkou na opravu kontaktovat. Bude záležet na vás, zda kávovar opravíme, nebo vám jej vrátíme v původním stavu zpět. Opravy kávovarůprovádíme do 3 dnů.

Běžný servis kávovarů kromě čištění, odvápnění a dezinfekce zahrnuje také seřízení mlecího mechanismu, seřízení dávkovače kávy, výměnu těsnění a na závěr kávovar podrobíme tlakové zkoušce těsnosti. Takto servisovaný kávovar vám opět připraví lahodný a voňavý šálek kávy.

Vyberte si u nás kávovar za výhodné ceny

Vybíráte nový kávovar nebo se váš starý nevyplatí opravovat? Podívejte se na naši nabídku zánovních kávovarů s minimálně roční zárukou nebo na repasované modely za výhodné ceny.

O autorovi

angelo