Komerční články Tipy, rady, návody

Dejte zákazníkům důvod, aby si vaši firmu zapamatovali

Reklamní dárky jsou levným, ale vysoce efektivním způsobem, jak dostat vaši značku do povědomí tisíců lidí a navíc se připomenout svým stávajícím klientům. Zákazník, který si od vás před rokem něco koupil, si už dnes nevzpomene, kde získal tento skvělý produkt, a v případě, že nyní potřebuje něco podobného, musíte o něj znovu bojovat se svými konkurenty. Řešením těchto potíží jsou reklamní předměty – levné, ale praktické předměty, opatřené vašim logem či reklamním sloganem, které rozdáváte svým zákazníkům. Pokud tento reklamní předmět bude užitečný a zákazník jej bude často používat, zafixuje se mu vaše značka do podvědomí, takže jakmile bude po čase opět potřebovat něco z vašeho sortimentu, hádejte, na koho se opět obrátí.

Jaké předměty jsou vhodné pro potisk?

Mezi nejčastěji používané reklamní předměty s potiskem patří reklamní USB flash disky, trička, mikiny, čepice a ručníky, propisky, zapalovače, hrnky, přívěsky na klíče, žetony do nákupních vozíků, power banky a mnoho dalších. Pokud chcete dát o vaší firmě vědět potenciálním zákazníkům, rozhodně neprohloupíte, obrátíte-li se na firmu bluearrow.cz, která se výrobě reklamních předmětů s potiskem věnuje a patří mezi špičku na českém trhu. V jejich katalogu si můžete vybrat ze stovek typů praktických předmětů různých tvarů, materiálů i barev. Poté vám umístí na tyto reklamní předměty potisk dle vašeho přání, většinou se jedná o logo, název firmy, reklamní slogan, nebo obrázek vašeho nejprodávanějšího produktu.

Jak se provádí potisk reklamních předmětů

Potisk reklamních předmětů se provádí různými metodami, v závislosti na materiálu a velikosti produktu. Nejběžnějšími metodami jsou sítotisk, offsetový tisk nebo gravírování, ale i rytí, broušení, pískování či vypalování. V katalogu bluearrow.cz si vybere každá firma vhodný reklamní předmět podle svých preferencí.

O autorovi

angelo