Komerční články

Na chlazené čepované pivo už nemusíte jenom do restaurace

Autor Jaroslav

Zima pomalu ale jistě dává sbohem a přicházejí teplé dny, které budou plné vysokých teplot a celodenního slunečního svitu. Ideální doba k trávení volního času na zahradě. A to jak prací, tak třeba i oblíbeným grilováním. Jako zasloužená odměna po práci, tak i jako skvělý doplněk k jídlu jistě bodne čepované pivo. To dnes můžete mít i bez návštěvy restaurace. Stačí si pořídit výčepní zařízení. Velký hit posledních let, který využívá stále více lidí, a to jak na svých zahradních oslavách a grilovačkách, tak i v rámci celé řady příležitostí.

VÝČEPNÍ ZAŘÍZENÍ - SOUDEK

VÝČEPNÍ ZAŘÍZENÍ – SOUDEK

Proč si výčepní zařízení pořídit?

Pokud také přemýšlíte nad tím, že si dané zařízení pořídíte, jistě vás zajímají jeho hlavní výhody. Tou primární je fakt, že vaše načepované pivo bude mít vždy dokonalou teplotu. Zařízení logicky funguje hlavně jako chlazení na pivo, což se zvláště v horkém letním obdobní hodí více než dost. Nezapomínejte také na fakt, že zaujme i jednoduchá obsluha. V podstatě stačí jenom:

  • narazit sud,
  • zapojit do elektrické energie,
  • začít čepovat.

Existuje řada variant, kdy pro pohodlné čepování piva doporučujeme tu se zabudovaným kompresorem. Na trhu je i spousta příslušenství ke kompresoru. Máte tak jistotu, že není třeba hlídat tlak v sudu, jelikož vše bude zcela automatické. Vaší jedinou starostí tak bude jenom správná míra ve své sklenici.

LUXUSNÍ PIVNÍ CHLAZENÍ - SOUDEK

LUXUSNÍ PIVNÍ CHLAZENÍ – SOUDEK

Nejenom pro zahradní použití

Důvodem pro pořízení je dnes také nízká cena. O ní se můžete přesvědčit na eshopu Pivnichlazeni.cz, který je na tento sortiment jedničkou. Jak také zjistíte, nenabízí jenom pivní chlazení pro domácí použití, jelikož se zaměřuje i na profesionály – třeba do stánkového prodeje. Stačí si pořídit modely, které zvládnout během hodiny pohodlně nachladit třeba i několik desítek piv, což se na akcích s velkou návštěvností hodí více než dost. I takové v nabídce tohoto internetového obchodu samozřejmě můžete najít.

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář