Bydlení Komerční články Tipy, rady, návody

Hledáte dlažbu nebo obklad z kamene? Stonetra přináší pestrou nabídku pro každého

Autor angelo

Obklad z přírodního kamene je jedním z nejoblíbenějších při zařizování interiéru a exteriéru. Vyniká vysokou životností, odolností vůči poškození a originálním designem. Kamenný přírodní obklad se využívá jako hlavní stavební materiál. Je vhodný do všech interiérů a exteriérů.

Přírodní kámen přirozeně vnese do každého interiéru příjemnou a klidnou atmosféru. Mezi hlavní výhody patří možnost kombinování s různými materiály jako je dřevo, sklo, kov, moderní i přírodní materiály. Firma Stonetra.cz přináší nabídku kamenných obkladů pro různé interiérové i exteriérové povrchy. Naleznete zde přírodní kameny za příznivé ceny pro každého. Dovoz přímo z kamenolomů a továren přesvědčí všechny příznivce přírodního kamene.

Stonetra nabízí obkladové dlažby, okrasné kameny, kamenné koberce, vnější dlažby, lomové kameny a další. Dále zde naleznete kamenné dýhy, kamenné šlapáky, stavební kámen pro kamenné ploty, drť či gabionové ploty. Oblíbeným kamenem pro obkládání a vkládání je travertin. Můžete jej použít opravdu kdekoli – jako dlažbu na terasu, obrubník, bazénový lem nebo obklad. V závislosti na opracování povrchu může být lesklý, matný, s rovnými nebo osekanými hranami. Je vhodný zejména jako vnější dlažba nebo dlažba k bazénu.

Kamenné obklady do koupelny i na terasu

Milovníci jiných kamenů si přijdou na své například nabídkou krásné žuly nebo čediče. Z takových materiálů si můžete vyskládat obrubník nebo chodník. Pokud hledáte ideální obklad na fasádu, sáhněte po pohádkovém mramoru. Jako fasádní obklad je vhodný také vápenec, pískovec, rula či břidlice.

Hledáte obklad do koupelny? Stonetra připravila nabídku voděodolných obkladů a dlažby. Kameny do koupelny z přírodního materiálu jsou odolné vůči plísním, vlhkosti, vodě a mechanickému poškození. Jedním z nejžádanějších materiálů do koupelny je mramor. Ten vyniká zejména širáky barevnou škálou. Vybrat si můžete odstíny hnědé, bílé, černé a dalších.

V nabídce je více než 500 druhů přírodního kamene z celého světa. Ať už hledáte obklad či dlažbu na terasu, do koupelny, fasádu nebo chodník Stonetra ulahodí všem milovníkům přírodního kamene. Krása a originální design kamenných obkladů je zárukou trvanlivosti, originality a jednotného designu.

O autorovi

angelo