Komerční články Tipy, rady, návody Zajímavé

Pod stan nejenom na čundr – nůžkové stany poslouží živnostníkům jako prodejní stánek

Pojem stan už má dávno zcela širší význam, než jen mobilní ubytování do kempu a do přírody. Stany, které nabízí firma MUTTON na webových stránkách Expodum.cz, podporují podnikatele, ale i kutily, kteří své hobby chtějí zpeněžit. Speciální stany mohou sloužit jako party stany, reklamní i prodejní stánky.

Nestačí vám hospoda? Postavte k ní party stan

Party stany budou skvělé pro každého, kdo potřebuje zvětšit prostor, nebo chystá akci pod širým nebem. Důvodů může být mnoho. Třeba se na Den zahrad rozhodnete předvést lidem i tu svoji, avšak kde je pohostit? A co když bude pršet? Pro tento účel se perfektně hodí party stan.

Party stany využívají obce při různých akcích, slouží spolkům i jednotlivcům. Bývají ideálním místem, jak udělat akci chráněnou před ostrým sluníčkem a rovněž před deštěm.

Prodejní stánek pro podnikatele i kutily ze stanu

Speciální nůžkové stany slouží skvěle i jako prodejní stánek. Jsou ideální na různé řemeslné trhy, kam si stále více drobných podnikatelů a kutilů zvyklo chodit prodávat své výrobky. Internetový prodej nikdy nevyprodá zboží tak snadno, jak jedna dvě živé akce. Navíc nemusíme investovat do online reklamy. Rukodělné výrobky jdou na trzích na dračku.

Hitem je používání nůžkových stanů pro reklamní stánky

Chcete propagovat své služby? Nebo své produkty? Pronajměte si místo a postavte si reklamní stánek. I když neprodáváte či jako kutil nenabízíte produkty, ale služby, oplatí se je propagovat. I k tomu se hodí nůžkové stany. Nepromokavé plachty vás ochrání před deštěm. Stánek lze navíc opatřit reklamním potiskem.

Stany z Expodum.cz

Nůžkové stany z Expodum.cz jsou připraveny pro propagování našich výrobků i služeb, pro jejich prodej, ale též pro „zastřešení“ samotných služeb pod širým nebem. Lze si je pořídit v různých velikostech a barvách, včetně reklamního potisku. Stany lze navíc vzájemně propojovat do větších celků. Jsou lehké, z bezúdržbového hliníku, přitom pevné, takže odolávají počasí. Jakýkoliv poškozený náhradní díl lze snadno nahradit. Firma drží náhradní díly skladem. Stan odvezete v malém autě a přenesete či postavíte v jedné osobě. Je to snadné, nepotřebujete partu lidí ani odbornou pomoc. A v čase, kdy tyto nůžkové stany neslouží vašim podnikatelským či hobby záměrům, může stan stát v zahradě. Vyřešíte tak zahradní altánek.

O autorovi

angelo