Bydlení Komerční články Zajímavé

V lokalitě Žižkova vzniká nová bytová výstavba. Kdy se můžete nastěhovat?

Autor angelo

Poptávka po nových bytech roste nejenom v Praze. Bohužel hlavní město není nafukovací, a proto začínají vhodné nemovitosti pomalu docházet. Naštěstí se rozmáhají i nové developerské projekty, které přeměňují nepoužívané průmyslové objekty na nové bytové rezidence, v nichž se mají nacházet stovky nových bytů. Jeden takový projekt začíná vznikat i v oblasti nákladového nádraží Žižkov – a nese název Byty u parku.

Z Žižkova bude obchodní centrum města

Lokalita Žižkova je už nyní velice atraktivní, a po přebudování nevyužívané průmyslové zóny na tom bude ještě lépe. V okolí Malešické ulice vznikne v budoucnu nová výstavba nahrazující již nepoužívané nákladové nádraží. Tím pádem se Žižkov přemění na moderní městskou čtvrť, která svým obyvatelům nabídne veškerou občanskou vybavenost.

Jen několik metrů od nových bytů se bude nacházet škola, školka a také dostatek možností pro kulturní i sportovní vyžití. Novinkou projektu Byty v parku je maximální soulad s přírodou, takže zde bude také mnoho parků.

Jaké byty jsou k dispozici?

Prodej bytu Praha 3 v rámci nového projektu Byty u parku nabídne bydlení hlavně mladým rodinám s dětmi. K dispozici jsou byty v šestipodlažních panelácích s různou výměrou. Vybírat můžete od nejlevnějších a nejmenších bytů 1+kk s výměrou 57 m2, až po větší 3+kk s výměrou 87 m2. Všechny byty budou moderně zařízeny přesně podle vašich představ, protože volba podlah, kachliček nebo vybavení koupelny je čistě na vás.

Kdy bude možné se nastěhovat?

Rezidence Byty u parku lákají obyvatele hlavně souladem s přírodou. Při pohledu na propracovanou vizualizaci projektu budete ohromeni množstvím zeleně a vzrostlých stromů. Lokalita je tak ideální pro rodiny s dětmi, protože s nimi nebudete žít v obyčejné betonové džungli. Do bytů v parku je možné se nastěhovat až na konci roku 2022, ovšem pokud máte o takové bydlení zájem, měli byste si pospíšit. Počet lukrativních bytů je omezený.

O bydlení v rámci projektu Byty u parku je relativně velký zájem. Za výhodnou cenu totiž získáte vlastní bydlení v atraktivní oblasti Žižkova, kde se vám zaručeně bude líbit.

O autorovi

angelo