Komerční články Tipy, rady, návody Zajímavé

VISIONPLAN: Geodetické práce Plzeň

Autor angelo

Co se vám vybaví, když se řekne taková geodetická práce? Může toho být hodně! Vytyčování pozemků či staveb, rozdělování pozemků, měření, geometrické plány, katastr nemovitostí a zanášení staveb do něj, 3D drátěné modely nebo virtuální prohlídky… A ještě asi mnoho dalšího. Ať už si ze seznamu ale vyberete cokoliv, potřebujete na to opravdového profesionála! Dnes pro vás máme dobrý tip.

VISIONPLAN-3D je geodetická kancelář se sídlem ve městě Plzeň, nicméně geodetické práce poskytuje po celých západních Čechách a v Praze. V této lokalitě patří k těm nejlepším, co se poměru cena/výkon týče. Jen málokdy najdete profesionální geodetickou firmu, která by dokázala nabídnout takové finanční podmínky – a to při zachování úrovně a kvality služeb.

Pokud potřebujete geodetické práce a stavíte (nejen) ve městě Plzeň, ozvěte se Visionplanu a získejte úvodní bezplatnou konzultaci. Specialista vám poradí, co bude ve vaší situaci nejvhodnější postup a řešení. Uvidíte sami, zda do toho pak budete chtít jít právě s Visionplanem!

O autorovi

angelo