Bydlení Komerční články

Vyvažování a opravy ventilátorů svěřte do rukou profesionálů

V podstatě jakýkoliv předmět se vlivem používání opotřebovává, a proto se občas objeví nějaká závada, což se dokonce týká i natolik specifického zařízení, jako je ventilátor. Pokud potřebujete opravit ventilátor, případně zajistit jeho vyvážení, není nic jednoduššího než se obrátit na společnost Lukast. Specializuje se na danou oblast dlouhá léta a poskytuje vskutku nadstandardní služby.

Za společností stojí tým zkušených odborníků, kteří vám zajistí opravy vrtulí i elektrických ventilátorů. V případě potřeby vám zajistí i nové průmyslové ventilátory, a to v případě, že se oprava už z finančního hlediska nevyplatí.

Opravy ventilátorů

Lukast má letité zkušenosti se servisem a opravami vrtulí i ventilátorů, které jsou nedílnou součástí klimatizačních a chladicích systémů. Ventilátory i vrtule jsou nejvíce opotřebovávané části, a tak je zřejmé, že občas nějaká závada nastane. Jestliže se nejedná o nic závažného, Lukast se postará o to, aby byly ventilátory či vrtule opět funkční.

V průmyslových ventilátorech mají pracovníci perfektní přehled, a proto zvládají opravovat různé značky i modely. Práce je kvalitní, spolehlivá a rychlá. Společnost se zaměřuje zejména na firemní zákazníky, s nimiž navazuje dlouhodobou spolupráci. Dokáže převinout elektromotor, přeložiskovat zařízení, vyvážit rotor ventilátoru a spoustu dalších činností. Portfolio služeb je vskutku pestré.

Nic není nemožné

Nezáleží na tom, od jaké značky máte ventilátor, protože specializovaný tým si nevybírá, prostě řeší potíže, které nastanou. Zvládne opravit ventilátory s výkonem od 1 do 4 kW. Perfektní přehled má v segmentu ventilátorů značek Ziehl-Abegg a Ebm-papst, ovšem nebrání se ani dalším.

Jestliže se chcete podívat, s čím vám dokáže Lukast pomoci, podívejte se na stránku www.lukast.cz.

O autorovi

angelo