Tipy, rady, návody

Balte a lepte ekologicky!

Obalové materiály mají na současném trhu bohaté zastoupení, byť jedním z trendů poslední doby je žít tzv. bez obalů. Tedy například nakupovat jen se síťovkou. Nemusíte jít tak daleko, stačí, když svou pozornost zaměříte na obalové materiály a lepicí pásky z ekologických a tedy plně rozložitelných materiálů. Poradíme vám, kde je seženete.

Plastovým brčkům, zdá se, odzvonilo. Naštěstí existují firmy, které už nabízejí alternativy. A to nejenom k srkání oblíbených nápojů, kterých si teď můžete dopřávat například prostřednictvím brček ze žitné slámy. Tomu se říká adekvátní reakce na poptávku trhu, které pochází z pera společnosti Jarico, s.r.o, jež od roku 1994 zásobuje trh kvalitním obalovým materiálem určeným pro široké spektrum zákazníků.

Jaké máme obalové možnosti?

Jaké máme v oblasti balení vlastně možnosti? Pro balení potravin primárně slouží potravinářské a gastro obaly, ať již papírové, hliníkové či z polypropylenu. Chcete-li jít čistě ekologickou cestou, zaměřte svou pozornost na bio nádobí a příbory. V nabídce společnosti tak najdete třeba bio nádobí z cukrové třtiny a dřeva, kelímky na nápoje z bio plastu, kelímky kompostovatelné a bio boxy na jídlo. Touto cestou bychom se zřejmě všichni měli dát, jak ostatně v těchto dnech hromadně zaznívá z budovy OSN v New Yorku.

Sortiment společnosti

V sortimentu společnosti toho ovšem najdete mnohem víc. Spolu se zmíněnými gastro obaly se jedná o obaly dárkové, průmyslové stejně jako čistící a hygienické potřeby, ekologické prostředky pro úklid, čištění a podobně. V nabídce však najdete také kvalitní lepicí pásky, kterými je třeba většinu obalového materiálu doplnit.

Kvalitní lepicí pásky

Právě kvalitní lepicí páska je zárukou, že se vaše zásilka neotevře, což uvítají nejenom provozovatelé e-shopů, v jejichž zájmu je, aby zboží k adresátovi došlo v pořádku a neporušené. A jakou pásku zvolit? Krepovou, papírovou, oboustrannou, stříbrnou či černou? Drží všechny! Chcete-li ovšem skutečně odolnou lepicí pásku, se kterou si poradí jen ostrý nůž, pořiďte si černou lepicí pásku extra s vodící tkaninou, která je i v čele sortimentu lepicích pásek společnosti Jarico – (https://www.jarico.cz/lepici-pasky-lepici-pasky-specialni-katskup.31020.php).

O autorovi

angelo

Zanechte komentář