Bydlení Komerční články Stavba a rekonstrukce

Betonový potěr má mnoho výhod

Kdo by nechtěl ušetřit? To je zajisté pouze řečnická otázka. Ušetřit chce každý. Zvláště pak v těžké situaci, s jakou se v současné době potýkáme. Řešíte-li zrovna vaši novostavbu nebo rekonstruovaný domov, máte možnost výběrem podlahy ušetřit náklady na realizaci, ale třeba i na vytápění. Lité podlahy totiž výborně vedou teplo a tak pomáhají zvýšit účinnost podlahového topení a navíc je jejich realizace rychlá a finančně patří mezi ty méně nenákladné.

V případě, že vybíráte podlahu do prostředí, které může mít byť jen menší problémy s vlhkostí, raděj než anhydrit jednoznačně zvolte cementový potěr. Moderní betonová podlaha je homogenní na celé své ploše a můžete ji aplikovat na podlahové topení, izolaci, hydroizolaci nebo podkladní beton.

Kvalitní betonové podlahy nejen pro Prahu a široké okolí vám nabízí KGBeton. Provádí realizace nekompromisně skvělých betonových podlah po celé České republice. Jejich strojně hlazený beton je jednoduchým a hlavně vysoce kvalitním řešením, které vás navíc finančně příliš nevyčerpá. Strojně hlazené cementové potěry se pod rukama jejich profesionálně školených pracovníků hravě promění v ideální povrch pro váš rodinný dům, byt nebo administrativní budovu, na který můžete jednoduše položit finální nášlapnou vrstvu.

Cementový potěr se stává nejpoužívanějším způsobem realizace podlah v obytných domech a dokonce i v dřevostavbách. Může za to ne jen kvalita materiálu, ale také jeho cena a rychlost samotné realizace.

V KGBeton se specializují především na hlazené cementové potěry ze zavlhlé směsi, které jsou ideální pro všechny typy interiérových podlahových konstrukcí. Ať už se bavíme o klasických rodinných domech, dřevostavbách, bytových domech, školách či administrativních budovách. Cementový potěr vyrovná podlahové konstrukce a za dva dny je pochozí. Je ideální rovnou plochou pro položení finální vrstvy, ať už se rozhodnete pro dlažbu, vinyl nebo parkety.

Pokud ale váš prostor vyžaduje kvůli konstrukčnímu zatížení odlehčenou podlahu, mají v KGBeton řešení i pro vás. Lehčená cementová směs obsahuje polystyrenové kuličky jako příměs, která odlehčí celou podlahu. Vhodná je například pro rekonstrukce starších domů, kde je třeba podlahu srovnat, abyste mohli položit izolaci nebo nechat udělat finální cementový potěr.

Velkou výhodou cementového potěru ze zavlhlé směsi je také možnost spádování. Zkušený tým betonářů z KGBeton vám vyspáduje jakýkoliv typ podlahy. Poradí si s menší plochou jako je sprchový kout nebo balkon, ale i s rozsáhlými plochami jako jsou třeba garáže. Pozvěte si odborníky, ať se k vám přijedou podívat a navrhnou vám to nejlepší řešení. Cenová nabídka pak na sebe nenechá dlouho čekat.

O autorovi

angelo