Komerční články Tipy, rady, návody

Bez kvalitních řezných nástrojů se lecjaká firma zkrátka neobejde

Autor angelo


Zaměstnanci v logistice a expedici, pracovníci v textilním, potravinářském nebo třeba automobilovém závodu, ale i nadšení domácí kutilové vědí, že kvalitní nástroje, jakými jsou průmyslové čepele, bezpečnostní nože a další, představují naprostou nutnost.

Odlamovací nůž jako základní vybavení

Všichni známe situaci, kdy se marně snažíme dostat do balíku, který nám byl doručen. V takovém případě oceníme odlamovací nůž i v domácích podmínkách. V provozu logistiky je pak základním vybavením každého pracovníka. Velice snadno se s ním pracuje, je lehký, dobře se ovládá. Používá se především na měkčí materiály. Papír, plast, fólie či kartony jeho řezu podléhají rychle a bez námahy. Nože se vyrábí v různých tloušťkách tak, aby perfektně zvládly přesný řez. Báječná je skutečnost, že nůž lze zasunout do těla rukojeti, když není zrovna používán, čímž se předejde jeho ulomení nebo riziku úrazu.

Nůžky Solingen ocení kadeřnice i elektrikář

Není nic horšího než pracovat s nůžkami, které se špatně drží v ruce, nejsou dostatečně ostré, případně nevydrží nápor stříhaného materiálu. S nůžkami Solingen to nehrozí. Uplatnění najdou v domácnostech k běžnému používání, ale i v kadeřnických salonech. Chválí je manikérky i řemeslníci stříhající plechy a kabely. Produkují se nejen ve verzi pro praváky, nýbrž i pro leváky a děti.

TIP: kompresor

Děrovací kleště značkovací a revolverové

Kleště obecně díky pevnému materiálu, z něhož jsou vyrobeny, slouží k zpracování plastu, kartonu i pryže. Báječně se hodí při práci s papírem. Přáníčka, visačky a další papírové produkty se bez nich často neobejdou. Dokáží vyrazit tvar kruhu, půlkruhu, ale i trojúhelníku či čtverce. Jsou opatřeny pružinou, takže manipulace s nimi je jednoduchá, nenáročná. Protiskluzová úprava zajišťuje bezpečnou práci. Děrovací kleště jsou ceněny pro jejich přesnost a rychlost.

Hledáte-li kvalitní, zároveň bezpečné řezné nástroje, zaměřte se na Techni Trade. V e-shopu najdete průmyslové a strojní nože. Široká nabídka produktů, možnost zakázkové výroby, technické poradenství v kombinaci s dlouholetými zkušenostmi dělají z Techni Trade špičku na trhu.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář