Komerční články Tipy, rady, návody Zajímavé

Darujte kvalitní fotoobraz jako nekončící vzpomínku

Přemýšlíte o speciálním dárku pro blízkou osobu? Hledáte něco smysluplného, zapamatovatelného a užitečného? Spolehněte se na fotodárky. Tentokrát ne na žádný hrneček s fotkou, ale na opravdu kvalitní fotoobraz.

Věříte, že kolikrát udělá větší radost nehmotný dárek? Fotoobraz je sice hmotný, ale nese v sobě vzpomínky, výsek života. A právě to mu dodává tu speciální hodnotu.

Darujte emoce a pocity štěstí

Když si obdarovaná vyvěsí fotoobraz na stěnu, vzpomene si na vás pokaždé, když ho uvidí. Pokaždé mu na mysli vyvstane vzpomínka na ten čas, který je na fotografii zachycený. A co můžete darovat hezčího než příjemné emoce? V životě není nic hezčího než cítit se šťastný, milovaný, nadšený apod. Samozřejmě byste měli vybrat fotografii, která vyvolává kladné vzpomínky.

Fotoobraz je dárkem doopravdy pro každého

Radost udělá rodičům, prarodičům, ale i kamarádům. Dokonce se jedná o vhodný dárek třeba pro šéfa, pokud máte hezké fotografie z firemního teambuildingu. Jestliže obdarovaného znáte dobře, zkuste nejdříve popřemýšlet o tom, kam by si asi tak mohl fotoobraz zavěsit. Podle toho může vybrat vhodnou velikost obrazu a třeba i rámeček, který se na dané místo bude hodit.

Hleďte hlavně na kvalitu

Fotoobraz je dostupným cenovým dárkem, neváhejte ovšem připlatit za jeho kvalitní provedení. Kvalitní fotoobraz pořídíte například na Dárečkyodsrdce.cz. Nabízí tam velmi originální provedení se šestiúhelníkovým obvodem. Velikost je možné zvolit od 20 × 20 cm až po 100 × 200 cm. Na webu mají navíc připravený i detailní návod, na co byste neměli zapomenout a co všechno si ohlídat, pokud objednáváte takový fotoobraz. Důležité je zejména rozlišení fotografie, požadované rozlišení se vám zobrazí v online editoru ve chvíli, kdy si vyberete výšku a šířku plátna. Vše si sami nastavíte online, avšak budete-li chtít, lze si domluvit pomoc od grafika.

O autorovi

angelo