Komerční články Stavba a rekonstrukce Tipy, rady, návody Zajímavé

Vyvážecí soupravy a hydraulické nakladače

V současné době se používají různé těžké stroje do lesa a rozmanitá zemědělská technika. Pokud tedy působíte v zemědělství, komunální oblasti či výrobě, neobejdete se bez vhodných pomocníků. Vyvážecí soupravy a hydraulické nakladače nachází široké uplatnění, a proto vám v následujících řádcích prozradíme, na koho se obrátit, abyste neprohloupili.

Pokud si chcete koupit smykové nakladače, nebo je ve vašem hledáčku lesní technika, můžete se obrátit na společnost STS Prachatice, která v daném segmentu působí dlouhá léta.

Lesní technika

V lesnictví se bez strojů jednoznačně neobejdete. Potřebná je vyvážečka dřeva, praktická je hydraulická ruka a zapomenout nesmíme ani na kácecí, kumulativní a rázové hlavice. V lesnictví jsou mimo jiné žádoucí lesnické navijáky, univerzální drtiče a lesní půdní frézy. Zapomenout nesmíme ještě ani na traktorové procesory.

Zemědělská technika

Pro kejdové hospodářství jsou důležitá kalová čerpadla, míchadla a technologické výbavy jímek. V zemědělství vám přijde vhod také malotraktor, vyvážeč kontejnerů či kolový nakladač a mulčovač.

Komunální technika

V obcích a městech je žádoucí zase komunální technika, přičemž technické služby pro svou práci potřebují traktory, pomocníky pro letní a zimní údržbu, kolové nakladače a další užitková vozidla.

Společnost STS Prachatice vám všechny zmíněné produkty nabízí. Slibuje cenovou dostupnost, bezporuchový provoz a dlouholeté zkušenosti. V případě zájmu dokáže dodat i náhradní díly, a to v poměrně krátkém čase, takže vám nebude byznys dlouho stát. STS Prachatice je ryze česká společnost, která si zakládá na individuálním přístupu. Lesní vyvážečka, lesní technika i smykový nakladač, to vše vám dokáže společnost dodat. Více informací najdete na webové stránce www.stsprachatice.cz.

O autorovi

angelo