Komerční články Tipy, rady, návody Zajímavé

Dopřejte laku vašeho auta péči, jakou si zaslouží

Pro každého motoristu je zima obdobím zvýšených starostí. Sůl na silnicích, odletující kamínky z posypu, zvýšená vlhkost a v neposlední řadě také extrémní střídání teplot dokáže na automobilu způsobit nedozírné škody, zvlášť pokud jej neparkujete v garáži, ale stejně jako většina motoristů jen tak na ulici. V laku vašeho vozu totiž vznikají mikroskopické praskliny, které umožní vlhkosti proniknout až ke kovu karoserie, kde napomáhají korozi. Jakmile již karoserie vašeho vozu začne rezavět, je velmi obtížné tento proces zastavit. Pokud tedy nemáte garáž, měla by být ochrana laku karoserie vašeho vozu bezodkladnou prioritou.

Jak ochránit karoserii vozu před korozí

Aby se karoserie vašeho automobilu neproměnila po několika letech v hromadu rzi, je nutné auto pravidelně ošetřovat vhodnou autokosmetikou. Ta povrch auta nejen zbaví veškerých nečistot, ale dokáže vyplnit všechny praskliny vodoodpudivým materiálem, který zabrání pronikání vlhkosti. Navíc na povrchu laku vyhladí veškeré škrábance, takže i vaše několik let staré auto bude vypadat, jako by právě vyjelo z auto salónu.

Cominvest CZ je autorizovaným dovozcem auto kosmetiky Autosol

Auto kosmetiky je na trhu velký výběr, ne všechny výrobky ovšem splňují standardy, které byste po správné autokosmetice měli požadovat. Pokud hledáte vysokou kvalitu za rozumnou cenu, zcela jistě nešlápnete vedle, pokud zvolíte německou auto kosmetiku Autosol, jejímž výhradním dovozcem do ČR je firma Cominvest CZ. Sortiment výrobků Autosol, které dodávají do více než 250 kamenných obchodů a eshopů po celé republice, je opravdu široký. Zahrnuje nejen kosmetiku pro auta, ale také moto kosmetiku, cyklo kosmetiku a dokonce i přípravky pro lodě. Vaše auto ošetření přípravky Autosol rozhodně ocení – vrátí karoserii zpět její původní vysoký lesk a zjednoduší odstranění nečistot, které se na hladkém povrchu vozu neudrží.

O autorovi

angelo