Zajímavé

Dražby aut jsou cestou k výhodnému nákupu automobilu

V rámci exekucí se zabavují nejen nemovitosti a jiný majetek, ale i automobily. Právě auta z dražeb jsou skvělou příležitostí, jak si pořídit automobil levněji. Jak probíhají?

Dražby aut na portálu NaDražby.cz jsou možností, jak levně a současně legálně koupit automobil. Vyvolávací ceny jsou velice nízké. V dražbě se nabízí auta z exekucí a insolvencí. Jelikož se do těchto problémů dostává stále více firem a osob, nabídka je poměrně rozsáhlá a zájem o tento způsob pořízení si automobilu stále roste.

Staňte se členem portálu NaDražby.cz a vydražte si své auto

Abyste mohli dražby na portálu NaDražby.cz využívat, je nutné si aktivovat členství na portálu. Pokud chcete mít ze začátku pouze přehled o dražbách, je toto členství zcela zdarma. Takže postačí pouhá členská online registrace. Jestliže chcete kromě prohlížení aktuálních nabídek mít rovněž přístup k prémiovým dražbám a nabídkám, využívat speciální služby (zákaznickou podporu, prohlížet návody a postupy, či využívat jiné speciální funkce) a aktivovat si hlídání nabídek s upozorněním, zvolte si placené členství. Měsíční vás vyjde na 10 Kč za den, roční dokonce na pouhých 2,7 Kč denně.

Pro členy je k dispozici profesionální telefonická a e-mailová podpora, a to denně od 9:00 do 18:00 hodin. Můžete být proto na poli dražeb naprostým začátečníkem. Díky členství dražbu snadno zvládnete a brzy do problematiky proniknete.

Nová auta každý den

V systému NaDražby.cz přibývají nové dražby automobilů každodenně. Díky členství jste o všech novinkách informování a máte možnost se do nich ihned zapojit. Nákupem dražených automobilů dokáže ušetřit desítky tisíc korun.

Dražby aut pro soukromníky i firmy

Auta s exekucí jsou řešením, když chcete získat kvalitní automobil obvykle ještě mnohem levněji než z autobazaru. Živnostníci si takto mohou vydražit třeba dodávku pro své podnikání. Větší firmy dokonce vybavit celý svůj firemní vozový park. Jako soukromá osoba si levněji pořídíte rodinné auto, nebo druhý automobil do domácnosti.

Nákup automobilu v dražbě je zcela bezpečným

Rozhodně se bát koupit automobil v dražbě nemusíte. Prodej je oficiální, podle požadavků zákona a prodejcem je soudní exekutor. Vůz si samozřejmě máte možnost prověřit například v databázi kradených vozidel. Zástavní právo, které na automobilu „visí“, se převodem ruší a automobil přechází na nového majitele. Před vydražením automobilu máte možnost i na technickou obhlídku automobilu. Ideální je si k ní přizvat odborníka. Takže i když je dražba automobilu hodně specifické forma jeho nákupu, nepřicházíte o standardní práva zákazníka před nákupem – máte tedy možnost jeho kontroly, testování i obhlídky. Veškeré podrobnosti se jako člen portálu NaDražby.cz dozvíte přímo na něm.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář