Bydlení

Jak vybrat ten pravý jídelní stůl?

Jídelní stůl odjakživa představuje dominantu kuchyně či jídelny, která má zvláštní schopnost sdružovat kolem sebe lidi. Jestliže je společné stolování i u vás doma na denním pořádku, pak určitě víte, o čem je řeč. Vybrat ten pravý jídelní stůl rozhodně není jen tak, chce to jistou dávku trpělivosti a pečlivosti – jedině tak dokážete najít ten ideální kousek, který se stane pýchou vaší domácnosti. Úkolem jídelního stolu není jen poskytnout vám místo ke společnému stolování, ale stává se i středobodem nejrůznějších oslav či místem pro práci nebo psaní úkolů. O to důležitější je výběr neuspěchat a dát si skutečně záležet.

Jídelní stůl

Nejkrásnější materiál si získá i vaše srdce

Mezi nejoblíbenější materiál bezesporu patří léta opěvované dřevo, které si svou krásou a tolik typickou patinou jistě získá i vaší pozornost. Nezáleží ani tak na tom, zda si jídelní stůl pořídíte z exotického dřeva či domácího jehličnanu – v každém případě se takový model stane perlou vaší domácnosti. Netřeba zastávat názor, že dřevěné jídelní stoly nemohou být moderní – pravdou je, že dřevo je přírodní materiál, se kterým se dá skutečně dobře pracovat, což znamená, že může mít velice poutavý design, do kterého se zamilujete.

Moderna plná přírodních krás a rozmanitosti

Ještě chvíli zůstaneme u přírodních materiálů, i když už jen tak napůl – řeč bude o dalším nádherném materiálu, který se hodí především do moderně pojatého bydlení, jenž zbytečně nezatíží a dodá mu šmrnc. Ano přesně tak, mluvíme o skle. Jedná se o velice žádaný druh materiálu, který je lehký, vzdušný a velice efektivní.

Ideální kompromis v liniích minimalismu

Hledáte ideální kombinaci mezi měkkostí a atmosférou, kterou dokážou již na první pohled vyvolat dřevěné jídelní stoly? Pak vsaďte na jídelní stůl vyrobený z lakované MDF desky, který vám ten pravý kompromis hravě dopřeje. Modely z MDF desek jsou vysoce moderní a zároveň i kvalitní, což určitě oceníte. Na jejich výdrž se budete moci spolehnout i dlouhá léta.

O autorovi

Nikol Blahova

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Neustále si rozšiřuji obzory a učím se novým věcem, které se mi hodí v reálném životě. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe.

Zanechte komentář