Bydlení

Moderní styly pro vaše bydlení, které nezestárnou

Bydlení si každý z vás představuje po svém a ve stejném duchu si jej i zařizuje. Je až s podivem, kolik možností, variací a kombinací dokážou lidé s prostorem vymyslet, mnohdy je až radost pohledět na tato skvostná díla. Není žádnou novinkou, že se módní styly střídají jako na běžícím pásu a co ještě včera bylo in, je dnes out. Takhle je to se vším a ani bydlení nemůže být pozadu. Jste-li právě ve fázi, kdy si zařizujete své bydlení k obrazu svému, nenechte si ujít dnešní článek, ve kterém vám prozradíme tři nestárnoucí styly, na které můžete s klidným srdcem vsadit. Necháte se následujícími řádky inspirovat k proměně interiéru? 

screenn-cerpadla

Barevná extravagance

Barvy měly, mají a budou mít v interiérech vždycky své čestné místo. Co se odstínů týče, mění se s přesnou pravidelností rok co rok a málokdo to stíhá sledovat. Možná jste i vy loni vsadili na špičkový odstín, který se stal dominantou jednoho z vašich interiérů, ale poslední dobou zjišťujete, že už vás nudí a vůbec se vám nelíbí. Nebylo by lepší vsadit na klasiku, se kterou byste podobný problém nemuseli řešit? Pokud si domov vymalujete do snadno kombinovatelných odstínů, budete k nim jen jednoduše ladit barevné doplňky a výsledek bude dokonalý!

Minimalismus

Minimalismus lze jinými slovy vysvětlit jako „méně je rozhodně více“. V tomto stylu jde o jediné: o co možná nejčistší prostory. Tady nemá místo hromada zbytečných sošek a suvenýrů z vašich cest, stejně jako sem nepatří jiné lapače prachu zdobící vaše poličky v obýváku. Zkrátka všechnojak si žádá samotný názevminimalizujte. Nebudete tak muset řešit neustále sedající prach, který zkrátka někdo musí utřít.

Funkčnost především

Módní svět je nekonečnou studnicí možností. Hodně z vás se často doslova zamiluje do nějakého kousku nábytku v moderním katalogu. Jenže pozor – co dobře vypadá ještě nemusí dobře sloužit. Experimentovat s nábytek je jedna věc, ovšem ta druhá – praktičnost – je pro správný chod domácnosti mnohem důležitější. Ještě než se shlédnete v nějakém uměleckém počinu, zkuste se zamyslet, zda se nedá pořídit klasický kousek v moderním pojetí.

O autorovi

Nikol Blahova

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Neustále si rozšiřuji obzory a učím se novým věcem, které se mi hodí v reálném životě. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe.

Zanechte komentář