Tipy, rady, návody Zahrada

Pohoda na zahradě – vyberte si houpací síť

Venku je regulérní jaro a možná už také léto a to znamená jediné! Kdo má zahradu, začíná jeho čas. Pohoda a relax venku na sluníčku, kdo by to nemiloval? Pocit naprostého uvolnění, klidu. Dát si kávičku nebo nějaký dobrý drink a užívat si klidu. Obvykle ležíte na zemi nebo na lehátku, které nemusí být vždycky až tak úplně pohodlné? Vyzkoušejte houpací síť!

Houpací síť neboli hamaka

Je ideální pro všechny, kteří rádi lenoší a má mnoho možností k využití. Je ideální do každé zahrady, pro odpočinek a pohodu. Pro cestovatele, kteří rádi přespávají ve volné přírodě, je také skvělá a praktická pomůcka, protože je velmi skladná. Je důležité si vybrat tu správnou houpací síť. Jedině tak si užijete ten správný a ničím nerušený relax, který si jistě zasloužíte.

Kde chcete síť mít?

Ze všeho nejdřív je nutno si vybrat místo, kde chcete mít houpací síť zavěšenou. Nemáte-li jí kam pověsit, vaše stromy na zahradě nejsou k tomu vhodné, pak musíte pořídit speciální stojany, které jsou k tomu určené. Jejich velkou výhodou je, že s nimi můžete manipulovat a umístit je kamkoliv, podle toho, zda chcete být vystaveni sluníčku nebo chcete být ve stínu.

Kdo všechno se vejde do sítě?

Při výběru je důležité myslet také na to, kolik lidí bude houpací síť využívat. K dostání jsou různé velikosti, od těch nejmenších až po rodinné. Do ní se vejde klidně i celá rodina. Zamyslet se musíte také nad nosností houpací sítě a používaném materiálu. Všechno má své plusy a mínusy. Textilie je pohodlná, příjemná, naproti tomu síťovina zase lépe větrá. Následně už stačí jen vybrat tu správnou hamaku, pověsit jí a užít si skvělý odpočinek.

O autorovi

Zuzana Žáková

Zanechte komentář