Finance Tipy, rady, návody Zajímavé

S pojištěnou půjčkou pokryjete své výdaje bez rizika

Autor angelo

Nečekaně rozbité auto, nutná rekonstrukce bytového jádra, nákup nového spotřebiče. V životě může přijít spousta situací, ve kterých by vám pomohla spolehlivá půjčka. Na půjčování si peněz není nic špatného, pokud je dokážete splácet. Jenže jak má člověk vědět, že se v následujících měsících či letech nic nestane a zvládne dostát svým závazkům?

Drtivá většina žadatelů o úvěr na začátku předpokládá, že se splácením nebudou mít problémy. Život ale občas chystá nemilá překvapení. Právě pro tyto situace se hodí pojištěná půjčka, tedy půjčka s pojištěním schopnosti splácet.

Nemoc či úraz? Výpadek příjmů není problém

Bez příjmů dokážete půjčku splácet asi jen těžko. K výpadku pravidelného příjmu přitom může dojít z různých příčin – úraz, dlouhodobá nemoc či ztráta zaměstnání jsou jedněmi z nich. Bezpečná půjčka vám však umožňuje se proti nim pojistit.

Pojištěná půjčka je rychlá půjčka s podpisem na dálku, která má však jedno specifikum. Umožňuje vám přidat si k úvěru i balíček pojištění dle vašeho výběru. Nemusíte přidávat žádný nebo si můžete vybrat jeden ze tří. Ten nejkomplexnější kryje pojištění smrti, invalidity třetího stupně, pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání i závažných onemocnění. Dojde-li ve vašem životě k něčemu takovému, pojišťovna za vás zaplatí zůstatek dluhu (v případě smrti a invalidity) či bude splácet splátky (po dobu pracovní neschopnosti).

Pojištěná půjčka až na 150 000 korun

Pojištěná půjčka na OP vám nabízí až 150 000 korun. Jde sjednat online nebo jako půjčka po telefonu. Kolik celkem zaplatíte, lze vidět na webové kalkulačce. Platba za pojištění je součástí měsíční splátky, nemusíte tedy posílat žádnou částku zvlášť ani řešit pojištění samostatně s pojišťovnou. Vyřízená je půjčka ihned i spolu s pojištěním. Své plánované i nečekané výdaje tedy pokryjete bez rizika a velmi rychle.

O autorovi

angelo