Tipy, rady, návody

Skladovací kontejner, nebo skládací přístřešek na auto? Obojí!

Sháníte mobilní sklad? Přístřešek na auto, kola, dřevo, popelnice? Domeček na nářadí či mobilní kancelář? Už nemusíte! Pořiďte si mobilní skladovací kontejner!

Nemáme na mysli jen tak obyčejný přepravní kontejner sloužící k přepravě nákladu na obrovských přepravních lodích, byť konstrukčně je na první pohled mohou připomínat. Montované skladové kontejnery KOVOBEL toho zvládají mnohem víc, ba dokonce skladování dávají naprosto novou dimenzi. A v neposlední řadě i dobře vypadají a na zahradě vám rozhodně nebudou dělat žádnou ostudu.

Snadná montáž i demontáž

Uživatelé si nejvíce cení všestranného využití těchto skladovacích kontejnerů spolu s jejich snadnou montáží a následnou demontáží. Ta mimo jiné umožňuje snadný transport kontejneru. Jakmile zkrátka přestane sloužit na jednom místě, bez potíží jej složíte, a on začne sloužit na místě jiném. Nebo můžete změnit jeho funkci. V zimě kontejner poslouží jako přístřešek na dřevo a v létě v něm můžete skladovat třeba kola. Popřípadě vše, co potřebujete. V nabídce společnosti totiž najdete kontejnery různých rozměrů a věříme, že do těch největších vměstnáte vše, co nechcete mít v domě, ale bez čeho se pro jeho provoz neobejdete.

Multifunkční montované skladové kontejnery

Skladovací kontejnery KOVOBEL jinými slovy pojmou prakticky cokoliv: zahradní náčiní, dřevo, zboží pro váš e-shop či kamenný obchod, a budete-li potřebovat, klidně si v něm můžete zřídit třeba kancelář. Kontejner je totiž možné dovybavit širokou škálou příslušenství, ať již se jedná o větrací mřížky, podlahu, dělící stěnu, dvoukřídlé či jednokřídlé dveře, poličky, střechu s průsvitným pruhem nebo vjezdovou rampu. S její pomocí do kontejneru pohodlně vjedete i automobilem, ze čehož vyplývá, že kontejner plně nahradí v úvodu zmíněnou garáž. Praktické, že? Více se o kontejnerech dozvíte přímo na stránkách společnosti www.kovobel.cz

O autorovi

angelo

Zanechte komentář